2703
2553
عنوان

شوهراتون چقد شبیه پدرشون هستن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم بعضی چیزا واقعا ذاتی هست  هرچقدر هم بدونی بده و سعی کنی انجامش ندی باز ناخودآگاه تبدیل ...

وای عزیزم مثل ِ من شوهره منم ارتباط زیاد خوبی با باباش نداره همیشه اگه مامانش کاری نیکرد من ناراحت بسم میگفت مامانم از بابام محبت ندیده حمایت نداشته حامی نداشته کلی عیب و ایراد میذاشت رو باباش 

الان تک تک رفتارای باباشو که یه روزی عیب میدونست داره خودش انجام میده 

2720
همسر سابق من کپی برابر اصل باباش بود.‌مادرش که خیری ندید از زندگی  و کلا طلاق عاطفی گرفته بودن ...

دقیقا انگار از پدر شوهر و مادر شوهر من داری حرف می‌زنی 

متاسفانه منم دارم همون رفتارهای بدو در نامزدم میبینم 

پدرمن عصبی بود برادرامم بااینکه از پدرم خوششون نمیاد ولی بعضی اخلاقای پدرمو دارن 

پدرشوهرم مرد اروم و کمی خونسرده ک شوهرم این خصوصیات رو از پدرش ب ارث برده خداروشکر پدرشوهرم عصبی و بداخلاق نبوده😟

تو یه برنامه مشاوره هم گفتن پسرها چه بخوان و نخوان از اخلاقای پدرشون کپی میکنن

2714
به نظرم بعضی چیزا واقعا ذاتی هست  هرچقدر هم بدونی بده و سعی کنی انجامش ندی باز ناخودآگاه تبدیل ...

دقیقا....شوهرم از بعضی رفتارهای پدرش ناراحته ولی خودش عینا همون رفتار رو داره ولی باشدت کمتر‌..بهش که میگم اول قبول نمیکنه ولی مدتیه سعی میکنه اون رفتار هارو کنار بزاره

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

هممون ناخودآگاه از خانوادمون الگو برداری کردیم عزیزم 

خود منم بارها متوجه شدم چقد کارای شبیه مامانمو میکنم درصورتی ک همش باهاش بحث میکردم ک این چ اخلاقیه داری و این حرفا

شوهرمم از باباش خوشش نمیاد ولی گاهی دیدم مشابه همون رفتار میکنه ولی خیلی کم 

وای عزیزم مثل ِ من شوهره منم ارتباط زیاد خوبی با باباش نداره همیشه اگه مامانش کاری نیکرد من ناراحت ب ...

دقیقا مثل من 

گاهی وقتا حس میکنم داره انتقام مامانشو از من میگیره 

حس بدیه 😔

متاسفانه اخلاقش کپه مامانشه ، خیلی هم مامانشو دوست داره من از این بابت ناراحتم چون مادرشوهرم رو همسرم خیلی اثر گذار تر از پدرشوهرمه ، ولی خب حالا دارم سعی میکنم یه سری اخلاقاشو ترک کنه

2706