2703
2553
عنوان

گند بزرگ امشب

593 بازدید | 56 پست

😭 گلاب به روتون دخترم یبوست داشت بهش غذایی دادم پی پی کنه راحت شه گذشت تا شب یه ماهی تابه بزرگ رو شسته بودم رو نمگیر رو زمین بود دیدم رفت نشست توش گفتم اوف دوباره باید بشورم بعد اومد پیشم شیر خورد یهو دیدم وای اینقدر پی پی کرده از پوشک زده بیرون لباسش کثیفِ بردم شستمش و خوابید بعد اومدم ماهیتابه رو بشورم دیدم ای وای....

گوشا زمانی که تو ماهیتابه نشسته کارش رو کرده😭 تا همین الان داشتم میشستم یه دور با وایتکس بردم تو دستشویی شستم

بعد گذاشتم رو گاز داغ شد مثلا ضد عفونی شه

باز با سرکه و ریکا شستم😭 هنوزم تو دلم چرکِ

بماند که هر جی ظرف رو زمین بود شستم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیه ضدعفونیش کردی 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2456

نگو که میخوای نگهش داری😖😖😖😖

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸

من جای شماباشم اون ماهیتابه رومیذارم توپلاستیک میندازم توسطل آشغال.چه جوری میتونی توش دوباره آشپزی کنی آخه😣😣😣😣

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2714
2706