2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابوسینش شوخی کردن باهاش نوازش کردن صحبتهای مادرانه که بهش میگم رازبین من وتوباشه میگه باشه اینجوری بیشترباهام احساس راحتی داره😍

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

تا گریه میکنه حتی بی دلیل 

بغلش میکنم

لباس قشنگ می پوشه همش میگم به چه خوشگل شدی

بازی میکنم می زارم تو بازی همیشه برنده باشه البته باید گذاشت

میریم خرید چیزی میخواد میگم فقط همین یکی مثلا تب نبات یه چیز کوچیک

باهاش آواز میخونم اون بمن میگه نخون که خودش بخونه  

همین

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

پا به پاش بچگی میکنم وهر وقت کاری میکنه کع عصبانی میشم خودمو میزارم تو شرایطش بهش حق میدم ......تا اونجایی که بتونم درخواستهش روانجام میدم حضرت محمد فرمودند ..که بچه هفت سال اول ملک هست هفت سال دوم بنده هفت سال سوم وزیر...وهروقت درخواستی داشت انجام بدین واگر قابل امرا نبود با کار دیگه جبران کنید..

بابوسینش شوخی کردن باهاش نوازش کردن صحبتهای مادرانه که بهش میگم رازبین من وتوباشه میگه باشه اینجوری ...

من همه اینکارارو میکنم.بهش میگم رازه،یکی بیاد با چشم و ابرو میگه بگم؟😂😂😂😂😂😂😂 نخود تو دهنش خیس نمیخوره. ما جرات نمیکنیم حرفیو پیشش بزنیم همه میفهمن

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
من همه اینکارارو میکنم.بهش میگم رازه،یکی بیاد با چشم و ابرو میگه بگم؟😂😂😂😂😂😂😂 نخود تو دهنش خیس ...

دخترمن اینجورنیست مثلاباباش بهش میگه چی میگین مامان دخترمیگه عه یه رازمادردختترهست نه بابادختراصلانمیشه ازش حرف کشید😆۴سال ونیمه هست ماشالله فداش بشم😘

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
پا به پاش بچگی میکنم وهر وقت کاری میکنه کع عصبانی میشم خودمو میزارم تو شرایطش بهش حق میدم ......تا ا ...

چقد اینکه گفتین خودمو میذارم جاش روم اثر گذاشت اصن ب اعماق وجودم نفوذ کرد جملتون👌👍👏

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
دخترمن اینجورنیست مثلاباباش بهش میگه چی میگین مامان دخترمیگه عه یه رازمادردختترهست نه بابادختراصلانم ...

عزززیزززم😀 ماشاالله.دختر منم5سالشه

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
عزززیزززم😀 ماشاالله.دختر منم5سالشه

فدات پس تقریبا همسن هستند😆

صحبتهای مادرانه چجوری راز چجوری به متهم میگی یادبگیرم

مثلابهش میگم خوب این گردوهارواینجا میزارم بدات یه رازوقت مال توهست به کسی نگی بره بخوره گردوهات تویامثل یک باردستم بردخون زیادآمدشوهرم زودناراحت میشه چرامواظب نیستی فلان فلان بهش گفتم یه رازبه بابانگی میگم بهش جوش زده نگی باشه فقط براکه یادبگیره هرچی رونبایدبگه مثلامادرشوهرم همیشه اگه بچه تنهابره ازش میپرسه.کی اندخونتون چی خوردین چی.پوشیدن.چندبارحمام رفیتن میپرسه بهش میگم هرچی توخونه هیچ کس نگی باشه این رازابین.من وتوبابایه 😆

2706