2737
2734
عنوان

میخوام دوباره کنکور بدم

221 بازدید | 20 پست

سلام میخوام دوباره کنکور بدم سال ۹۹ بنظرتون کاره بیهوده ای نیست؟فقط ب نیت پزشکی یا دندون یا دارو یا مامایی در مرحله آخر پرستاری و هوشبری بجز اینا نمیخام بنظرتون میشع؟کسی هست تجربه داشه باشه؟ترم چهارم زیست شناسی ام 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

در ضمن ی نی نی ام دارم؟کسی هست با نی نی درس خونده باشه؟

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خوبی میکنی واقعا رشته هایی غیر از پزشکیا و پیراپزشکیا اکثرا بی آیندن 

آخه ی نی نی دارما

2728
منم میخوام کنکور بدم اما نمیدونم چرا ارادم ضعیفع

منم خیلی دارم دل دل میکنم قبلا وابسته گوشی و چت کردن بودم بعدس درگیر نامزدبازیو کارای عروسی بعدش حامله سدمو اینا الن هیچ کاری ندارم دلم میخاد شروع کنم

با تماموجود برات آرزوی موفقیت میکنه و میگم بله اگه بخوای حتما میشه

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
2738
من دانشجوی هوشبریم تو دانشگاه علوم پزشکی پره از انصرافیا و فارغ التحصیلایی ک اراده کردن و خوندن و ق ...

عاخه نی نی دارم خیلی میترسم شروع کنم

من دانشجوی هوشبریم تو دانشگاه علوم پزشکی پره از انصرافیا و فارغ التحصیلایی ک اراده کردن و خوندن و ق ...

سحر جون 

دارو و فیزیو استخدامیم دارن ؟ حقوق استخدامی شون چنده ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

عزیزم اکه شوهرت خوبه و درکت میکنه و کسی هست بچتو نکه داره دوباره بخون اکه ن خودتو اذیت نکن من بچه نداشتم اما شوهرم درکش پایین بود فقط کافی بود ظرفا دیر شسته میشدن خونه رو میزاشت رو سرش 5سال پشت کنکور ارشد موندم بچهم مداشتم

من دانشجو پرستاریم...اتفاقا ی نفر تو کلاسمون انصرافی رشته زیست شناسه

اکثر همکلاسیم دانشجو انصرافی رشته های دیگه ان...رشته های پیرا هم الان قبولیش تقریبا سخته ولی مطمعنا میشه با تلاشت

2706