2726
عنوان

از مادر بودن خستم

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 84 پست
مثال زدم عزیزم منظورم اینه که سر چیزای الکی لج میکنه. نه اینکه واقعا بگم جابجا بشه

عزیزم چکار کنیم لجوج نشن؟ 

دخترم ۶ ماهشه بهش گفتم بخواب عزیزم کلی نازش کردم خوابید!

حالا دیشب اینارو نگفتم ولی نامهربونم نبودم!خداشاهده تا ساعت ۷ صبح گریه کرده من دیشب نخوابیدم ۷:۳۰ صبح خوابیدم شاید باورت نشه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
وای خیلی کارت سخته که دخترم از من حساب میبره تا حدودی  ولی از باباش میترسه در عین حال که مهرب ...

عزیزم😍😍😍😍 ان شاءالله بزرگ شن .حداقل  یکم نفس بکشیم

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چکار کنیم لجوج نشن؟  دخترم ۶ ماهشه بهش گفتم بخواب عزیزم کلی نازش کردم خوابید! حالا دیشب ...

مختص سنشونه دیگه

کلا از 2-4 سالگی لجباز و استقلال طلب میشن

ولی بچه من لجبازی رو رد کرده، کلا وحشی شده

به خدا یه جا میریم مهمونی، یکساعت میشینیم، بیست بار سر چیزای مسخره لج میفته. اثاث میزبان رو شوت میکنه اینور و اونور. لگد میزنه، جیغای وحشتناک میکشه. هرچی میخوایم بغلش کنیم، ارومش کنسم، انگار نه انگار

تو خونه هم که دیگه بدتر

اصلا اوضاعی داریم ما. دیدنی

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728
ی دختر 4سال و پسر 1سال

یعنی میگی من اقدام نکنم 

دخترم دوسالشه

گفتم دومی بیارم 

با اختلاف سنی کم🤔🤔

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
همش میترسم ناشکری کنم خدا بچه هام ازم بگیره ولی دیگه امشب کم اوردم😢 خدایا شکرت

نترس

خدا مهربونه 

میدونه اذیت میشی 

الان دست تنهایی

که خسته شدی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

[QUOTE=108987133]منم کلا استراحت مطلقم😔😭😭تا یکم میشینم لکه بینیم شروع میشه قبلا هم سقط داشتم خیلی خسته ام خیلی... ...[/QUOT]

ان شاالله سالم بیاد بقل مامانی💙💙💙 امیدت ب خدا

مختص سنشونه دیگه کلا از 2-4 سالگی لجباز و استقلال طلب میشن ولی بچه من لجبازی رو رد کرده، کلا وحشی ...

الهی

اقتضای سنش هم هست 

ولی در اینکه شما هم خسته میشید شکی نیست

انشالله بزرگتر بشه خیلی آرومتر میشه 😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بچه چهارساله بلده خودشو بشوره؟؟؟؟؟

آره بخاطر مهد(گفتن حتما باید خودش بره دستشویی)یادش دادم ی ماهه خودش میره دستشویی

ببین عزیزم کاملا حق داری. منم ی دختر سه سال و نیمه دارم. خیلییییی اذیت میگنه ینی از صبح که بیدار میشه رو مغز منه تا وقتی بخوابه‌ . سعی میکنم باهاش راه بیام. بازی رو خیلی دوست داره. بعد از ظهرا میسپارمش به باباش میگم حداقل ی ساعت ببرش بیرون. البته بیشتر وقتا خودم بردم . حتما میبرمش پارک یا خانه بازی تا انرژیش تخلیه بشه. هفته ایی ی بار میذارم از عصر تا اخر شب خونه خواهرم. هفته ایی ی بارم از صبح تا شب بچه خواهرم و میارم باهم بازی کنن. در کل سرویس شدم😁

2706