2733
2739
عنوان

از مادر بودن خستم

954 بازدید | 84 پست

دوتا بچه ب شدت لوس دارم..همیشه خدا مریض

یکی شون ک اصلاااا غذا نمیخوره و همش در حال عوق زدن..تا بخوابم ی حرفی بزنم گررررریه خستم بخدا خستم

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

خسته نباشی❤

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته نباشی عزیزم.😙😙 چند سالشونه ؟؟فکر کنم بد عادتشون کردی یکم😉

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728
2738
خسته نباشی عزیزم.😙😙 چند سالشونه ؟؟فکر کنم بد عادتشون کردی یکم😉

با خانواده همسرم زندگی میکنم شاید بخاطر اونای..یک سال و چهار سال

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

خدا قوت

منم یه دختر ننر و لوس دارم که یه هفته س تا مرز کتک خوردن رفته و برگشته

شبی نیست که با زور و گریه نخوابه

روزی نیست که سر لج نیفته

لحظه ای نیست که یهو شروع نکنه به جیغ و پرت کردن وسایلش

در یک کلام ذله شدم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

میفهمم چی میگی 

من هم یه بچه بدقلق دارم دیشب خونه مامانم مهمون بودیم از لحظه ورود جیغ زد و گریه کرد تا وقتی برگشتیم 

من هم اومدیم خونه نشستم از دستش گریه کردم 

چهار سالشه بعضی وقتها اندازه یه نوزاد گریه میکنه

وای حرف دل منو زدی ولی من زود جا زدم دخترم ۷۵ روزشه ولی خسته شدم همش گریه همش جیغ دیگه کم اوردم البته بچم دست خودش نیست مریضه رفلاکس شدید داره ولی من کم اوردم نه خواب داره نه ارامش،تو این دو ماه ۱۶ کیلو کم کردم نمیخوابم و همش بغلمه دیگه کتف و دست برام نمونده

همش میگم کی میخواد خوب بشه خسته ام خیلی خسته ام

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2706