2726

بچه ها من تازه جدا شدم همزمان با جدا شدنم داروی اعصابمو گذاشتم کنار یه ماشین ۲۰۶ هم داشتم که میخواستم بفروشم خریدار یه اقایی بود که مجرد بود شماره امو تو دفتر خونه برداشت بهم زنگ زد از اونجایی که تو حال بدی بودم به خاطر قرصا و تعادل رفتاری نداشت جوابم دادم گفت از من خوشش اومده و اینستامو پیدا کرده بود با یه اسم دختر درخواست داده بود منم قبول کرده بودم بعد متوجه شدم از طریق شمارم اینستامو پیدا کرده منم بهش جواب دادم که قصد دوستی ندارم

همزمان با این داستان پدرم رفت سفر و فامیلای مادرم  مارو دعوت کردن به سفر و ما کاملا اماده سفر شدیم که داشتیم راه میوفتادیم خالم که ویلا داره زنگ گفت کنسله منم یکم غر زدم خوابیدم تو عمق خواب بودم برادرم گفتن برنامه ی خاله رو بیخیال شو منم خواب بودم گفتن بهم پاشو بریم اردبیل منم بینه خواب و بیداری بودم گفتم مامان بیاد من نمیام البته من هیچی یادم نمیاد مامانم بهش برخورده از خونه قهر کرده رفته خونه خالم تا داداشم مامانمو ببره و بیاد شده بود ۳صبح منم خواب به صدای در بیدار شدم گوشیم روی میز تی وی بود اون پسره ام که ماشینو خریده بود پیام داده بود عکسات خیلی زیبان ساعت سه بامداد هم زنگ میزده منم خواب بودم داداشام رسیدن هم پیامشو خوندن ....هم جواب تلفنشو دادن یهو منو بیدار کردن در حد مرگ زیر دست دوتا پسر بودم همه جام کبود بود بنفش شده بودم داداشامم بهم میگفتن بذار مهر طلاقت خشک شه بعد خراب بازی دربیار لیاقت ماشینی که بابا واست خریده رو هم نداشتی بابا کجا کم گذاشته از این حرفا اونقدر سرم کوبیدن دیوار خون بالا اوردم

زنگ زدم بابام 

بابامم زنگ مامانم که چرا منو تنها گذاشته رفته

مامانم گفته بود ازم دلخوره 

بابام زنگ زده بود به یه عمم که بیوه اس و تنها زندگی میکنه گفته بود دخترم دارن میکشن ببر خونت تا من بیام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا خب😰😰😰😨😨😨😨

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

عمم اومد دنبالم بابامم نمیدونست که عمم تند تند پارتی میره من رفتم منو برد پیش یه اکیپ پسر با اون قیافه ی بنفشم خودشم که خوش گذرونی میکرد یه پسره اونجا بچه مثبت بود

کاش پول ماشینو بدی یه خونه اجاره کنی اینطوری بدتر عصبی  میشی اینا دیگه هروز،به یه چی گیر میدن

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

والا من ک متاهلم و ریگی ب کفشم نیست گوشیمو سفت میچسبم، شما ک احتمال میدادی اون آقا مزاحم بشه گوشیتو گذاشتی واسه خودت راحت خوابیدی تازه داداشای متعصبم داری 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

داداشات چرا اینجورن الان زمان قیصر که نیس درسته مرد باید غیرت داشته باشه ولی خواهرت و بزنی که خون بالا بیاره بی غیرتی محضه

من اون موقعی که با نامزدم دوس بودم اومد خونمون داداشم اومد داخل مارو دید البته روسری سرم بود با فاصله وایساده بودیم حرف میزدیم

فقط داداشم اونو انداخت بیرون اومد جلو منو بزنه گف استغفرالله درو کوبید رفت بعد اونم به روم نیاورد حتی وقتی اومدن خواستگاریم به روم نیاورد اونه الانم با نامزدم خوبه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
برو پزشکی قانونی از اون بیشرفا شکایت کن عزیزم فقط سریعتر

دقیقابروپزشکی قانونی واین که کارات بخاطره قرصات دسته خودت نبوده راحت میتونه ثابت شه

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

زنگ بزن پسره هرچی دهنت میاد بهش بگو...اخه ادم سالم س نصف شب زنگ میزنه ب کسی که هیچ رابطه ای باهاش نداره که اینجوری. اش ولاشت کنن دورازجونت سرت خونریزی میکرد میمردی چی 

السلام و علی الحسین😍😍😍
2706