2410
2553
منم بذارم

بذار عزیزم

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بانمک یعنی چی؟؟؟ .  من خودم معمولا به کسایی ک دلم نمیاد بگم زشت میگم بانمک🤭🤭🤭🤭🤭

وای ن😂😂😂هم با اعتماد ب نفسی هم سفیدی هم دل نشین..نخواستم موضوعو باز کنم تعریف کنم..ی سریا بیان بگن....پسری پسری....😁😁😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
چیه؟ چرا این شکلی؟

اخه وقیح اینجا بود عکس گذاشتی برا جراتت بود اون😂😂😂

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2456
وای ن😂😂😂هم با اعتماد ب نفسی هم سفیدی هم دل نشین..نخواستم موضوعو باز کنم تعریف کنم..ی سریا بیان بگ ...

تشکر عزیزم. 🌹

اما مگه اعتماد بنفس و میشه از او عکس فهمید🤔

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
اينم منم😂😂😂😂😂

ی بارم ک من ب عکس رسیدم سرکاری بود 😂😂😂

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
2714
اينم منم😂😂😂😂😂

چقدر ابروهات قشنگه ادرس ارایشگاهتو بده به من😂😂😍😍

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
تشکر عزیزم. 🌹 اما مگه اعتماد بنفس و میشه از او عکس فهمید🤔

اره..از قیافه میشه فهمید..از چشما و استایل...

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

بچه‌ها شما هم بذارید

2706