2410
2553

من که هیچوقت همچین کاری رو نمیکنم

ولی شوهرم میگه میدونم ماصاحب دو تا پسر میشم که دو قلوان وشبیه همدیگه

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من که هیچوقت همچین کاری رو نمیکنم ولی شوهرم میگه میدونم ماصاحب دو تا پسر میشم که دو قلوان وشبیه همد ...

اگه تو از سمت مادریت دوقلوداری احتمالش زیاده😁اگه ن حرص نخور یوقت بذار بگه😜

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2714

تا خدا نخواد  قرص و دکتر هیچی نمیکنه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

من چهارقلو یا سه قلو میخوام☹☹☹

اینم ممکنه با علم پزشکی؟؟؟؟🤔🤔☹☹🙁🙁 

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است

منم خیلی دوقلو دوست دارم ولی فعلا انکارخدا نمیخوادحتی یکیش هم بهم بده

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
تا خدا نخواد  قرص و دکتر هیچی نمیکنه

درسته ولی باپول هم میشه بعضی کارکرد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
اگه تو از سمت مادریت دوقلوداری احتمالش زیاده😁اگه ن حرص نخور یوقت بذار بگه😜

اتفاقا مادربزرگم یعنی مادر مامانم دوقلو زایی داشته و داییهامم دوقلو دارن 

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2706