2737
2734
عنوان

شوهرم‌منو ازخونه انداخت بیرون

17524 بازدید | 257 پست

کم کم میگم باشین توروخدا حواهرانه راهنماییم کنین.

ساعت ۲.۴۵ با شوهرم‌ دعوام شد و عصبی بودم‌رفتم‌حرم و ۶ رسیدم خونه.بعد ک برگشتم میگه با اجازه کی رفتی گفتم هیشکی 

زنگ زد به مامانم میگه این میره و میاد و خبر نمیده اگه دوباره بره میفرستمش بیرجند .مامانمم گفت غصه ی پسرم ک هست( داره جدا میشه) شماهم مثل اون.بعد شوهرم قط کرد میگه حالا ک مامانت اینجوری گفت باید بری.رفت پول اورد برام بزور انداختم بیرون .

من پسرم رو فرشته صدا میزنم .دختر ندارم 😋😋

غلط کرده بگو من نمیرم‌تو گمشو از خونه برو بیرون

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا دیگ زنگ زد ب مامانت

الان کجایی نصف شبییییی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

رفتم کلانتری افسر جان فرمودن برو بهش بگو گ...خوردم غلط کردم بیا دنبالم.خلاصه خودش زنگ‌زد به شوهرم‌گف بیا زنتو بردار ببر( دقیق همینچوری) 

من پسرم رو فرشته صدا میزنم .دختر ندارم 😋😋
2706