2737
2734
عنوان

حاضرید با این آدم ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 98 پست
نه متاسفانه این مواردی ک گفتی دیگه الان اکثریت شرایطشو دارن البته من چون خودم قدبلندم نمیتونم با ا ...

الان اکثریت اینارو دارن؟ پسرای الان پول دارن؟ دکترا دارن؟ خیلی با ادبن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اکثریت اینارو دارن؟ پسرای الان پول دارن؟ دکترا دارن؟ خیلی با ادبن؟

ندارن؟

نمیدونم والا ولی من خودم دوتا برادر دارم یکیش استاد دانشگا بود الان آلمانه اون یکیم داره شهید بهشتی درس میخونه خیلیم مهربونه!

اکثر دورو بریام همینن و فکر میکنم ک دیگه حداقل از لحاظ اخلاقی جامعه فوق العاده رو ب رشده و کیس مناسبم زیاده!

خب من نسبت ب وضعیت اطرافیان و دیدگاه خودم گفتم

ببخشید عزیزم اگه ناراحت شدی❤☹

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2731
ندارن؟ نمیدونم والا ولی من خودم دوتا برادر دارم یکیش استاد دانشگا بود الان آلمانه اون یکیم داره شهی ...

وضعیت اطراف شما خب باکلاسن.اطراف من من همه نهایت تحصیلاتشون دیپلم ردیه همه از دم کارگرن، انقدرم بی ادبن حرفشون میزنی با چوب دنبالت میکنن :)))))))))

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

وضعیت اطراف شما خب باکلاسن.اطراف من من همه نهایت تحصیلاتشون دیپلم ردیه همه از دم کارگرن، انقدرم بی ا ...

الهی

خب خوشگل خانوم اقاپسر به دلت نشسته حالا؟

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2738
الهی خب خوشگل خانوم اقاپسر به دلت نشسته حالا؟

باور کردی😁😁

اره بابا به دلم نشسته دارم میگم طرف واقعا همه چی تمومه بعد با کسی که شهید بهشتی درس میخونه مقایسش میکنین.دکترای شریف کجا و.... به هرحال به دلم نشسته ولی بخاطر لاغری و قدش دو دلم

من حاضر بودم تو ایران بودم یه زندگی معمولی با کسی که عاشقش باشم 

اگه واقعا عاشقش نیستی و کراهت داری به قد و .... 

قبول نکن بعد ازدواج یکم بگذره عیب و ایرادش بیشتر به چشم میاد بیشتر ازش زده میشی

تمامی معیارهای ازدواج خانومارو میشه اینجا دید..!!

یه نفر نگفت اخلاقش...منشش.. رفتارش.. کردارش..سلامت اخلاقیش.. تا از وضع مالیش گفتید همه گفتن با کله ازدواج کن..!

بعد جالبه بعضی از خانوما معقتدن مرد زیر 180 اصلا حساب نیست..!!

خدایا شکرت...!

باور کردی😁😁 اره بابا به دلم نشسته دارم میگم طرف واقعا همه چی تمومه بعد با کسی که شهید بهشتی درس م ...

دکترای شهید بهشتیم کم چیزی نیست والا 😂

حالا بیخیال این مسائل حاشیه ای

اگه به دلت نشسته پس این تعللت واسه چیه؟

تو میخوای زندگی کنی یا ماها ک انقد شک داری اخه!

بشین فک کن ببین میتونی باهاش کنار بیای یا ن من به شخصه قد فوق العاده واسم مهمه باید ببینی واسه توام مهمه یا ن؟

اینم در نظر بگیر ک این چیزا زیاد موندنی نیس طرف اخلاق نداشته باشه دو ساعتم نمیشه باهاش سرکرد چ برسه زندگی

اگه ایده اله خوش رفتاره ب دلت نشسته خانواده هاتون بهم میخورن و دوستت داره بهتره بیشتر روش فکر کنی!

2706