1472
1411
عنوان

حاضرید با این آدم ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 98 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
از نظر اخلاق هم واقعا خوب و احساساتیه خیلی

گلم با معیارهای خودت باید بسنجی که اولویتت در انتخاب همسر چیه و درثانی ببینید تفکرات و ویژگیهای شما بهم میخوره یا نه،فقط براساس پول نمیشه تصمیم گرفت چون ممکنه شخص ورشکست شه،شما باید طرف مقابلت رو انقدر بخوای که در همچین زمانی ازش زده نشی.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
اینک میگی ظاهر مهم ترین چیزه خیلی واسم عجیب اومد حقیقتا

گفتم ظاهر مهترین بعد بقیه...

یعنی اگه یکی ظاهرش خوب بود بعد باید بری ببینی بقیه چیزاش چطوره..

اگه خوشت از ریختش نمیاد دیگه اینکه بقیه ش چیه اصلا نباید فکر کرد...اصلا حتی نپرسید چیزی راجع بهش...

منظورم اینه ..

1447

اخلاقش مهمه .تیپ و قیافه و اینجور چیزا بعد یه مدت عادی میشه.ولی اگه حرف دیگران برات اهمیت داره خیلی و اذیت میشی بخاطر حرفشون اذیت میشی.ولی چیزی نیست که بخاطرش کسی رو قبول نکرد

1476
نه متاسفانه این مواردی ک گفتی دیگه الان اکثریت شرایطشو دارن البته من چون خودم قدبلندم نمیتونم با ا ...

الان اکثریت اینارو دارن؟ پسرای الان پول دارن؟ دکترا دارن؟ خیلی با ادبن؟

الان اکثریت اینارو دارن؟ پسرای الان پول دارن؟ دکترا دارن؟ خیلی با ادبن؟

ندارن؟

نمیدونم والا ولی من خودم دوتا برادر دارم یکیش استاد دانشگا بود الان آلمانه اون یکیم داره شهید بهشتی درس میخونه خیلیم مهربونه!

اکثر دورو بریام همینن و فکر میکنم ک دیگه حداقل از لحاظ اخلاقی جامعه فوق العاده رو ب رشده و کیس مناسبم زیاده!

خب من نسبت ب وضعیت اطرافیان و دیدگاه خودم گفتم

ببخشید عزیزم اگه ناراحت شدی❤☹

نه

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
1450