2726
عنوان

مامانایی که نوزاد پسر دارین لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا خیرت بده  تا یه بسته کوچیک براش بگیرم ببینم اگه خوب باشه عالی میشه

منم خیلی اذیت میشدم شبا با استرس میخوابوندم نکنه دم صبح پس بده.لباسشم بکن تو شلوارش کمرش گرم باشه.سایز مناسب براش بخر.نه کوچیک نه بزرگ.من ۵ مولفیکس میبستم ۵ مای بیبی براش راحتره ولی خوب بود.

اول مولفیکس الان مرسی. میدم.توی روز بهش کهنه میزنم خوبه اما شبا که پوشکه دم صبح نم میزنه

عزیزم منم نوزادم رو مای بی بی میکنم سرآلتش رو میدم پایین ولی همین مشکل شما رو دارم.

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉

مرسی همین جوری به خود پوشک دست بزاری نمناکه فقط مای بی بی و کنفی جذبش بالاس من پسرم مثل پسر شما بود حتی من نصف شبم عوض میکردم باز صب مامی پر بود و لباساش خیییس مای بی بی یه سایز بزرگترامتحان کن تا بالا شکمش ببند 

دوست عزیز منم این مشکلو دارم ولی قبلا که برای پسرم زیردکمه ای میپوشوندم خیلی شدیدترجیشش پس میدادو لباسش خیلی خیس میشد ولی الان لباس وشلوار میپوشونم کم پیش میاد خیس شه اگرهم بشه فقط یه کوچولو شلوارش خیس میشه