2726
عنوان

مامانایی که نوزاد پسر دارین لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 55 پست
ممکنه کلیه هاشو اذیت کنه ها مراقب باش

تا میبینم نم زده فورا عوض میکنم دیگه تازگی بیدار میشه شیر بخوره از ترس اینکه نم نزنه عوضش میکنم

اما این شده مشکل ما با پوشک.

کهنه میزنم بهش راحت تریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه قسمت جلو رو بالاتر بیارم امتحان نکردم تا فردا امتحان کنم. با پوشک شرتی دیگه نم نمیده؟

نه ..من که خیلی راضی ام...قیمتشونم مثل اون یکیاست..مارک مای بیبی

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
2728
تا میبینم نم زده فورا عوض میکنم دیگه تازگی بیدار میشه شیر بخوره از ترس اینکه نم نزنه عوضش میکنم اما ...

پمپرزم امتحان کن اگ فقط شبا میبندی 

اگر اونم نم داد دیگ بدون پوشک بستنت مشکل داره یا سایزت کوچیکه

بله از نوزادیش مشکل دارم هر از چند گاهی جیشش درمیاد میترسم پهلوهاش سرمابخوره همش با استرس از خواب ...

من بعد حدودا يكسالگيش ديگه شب ها ماميش نكردم..تا صبح اصلا كاري نميكرد..نترس هرچي بترسي سرد مياد..من همش ميگفتم بچه توپل ميخام ولي الان بچم ريزه ميزه است

پمپرزم امتحان کن اگ فقط شبا میبندی  اگر اونم نم داد دیگ بدون پوشک بستنت مشکل داره یا سایزت کوچ ...

اخه بستن پوشک که کاری نداره.

طبق وزن هم سایز درسته و کاملا اندازشه 

من برای دخترم اصلا این مشکلو نداشتم

اما الان برای پسرم وقتیم که نم میده فقط قسمت جلو پوشک خیسه پشتش کاملا خشکه

من بعد حدودا يكسالگيش ديگه شب ها ماميش نكردم..تا صبح اصلا كاري نميكرد..نترس هرچي بترسي سرد مياد..من ...

اطرافیان میگفتن پسر کمتر جیش میکنه اما برای ما برعکسه شده دردسری

برای دخترم اصلا اینطور نبود

اخه بستن پوشک که کاری نداره. طبق وزن هم سایز درسته و کاملا اندازشه  من برای دخترم اصلا این مش ...

اها راستی یه چیزی پسر منم دو روز اینجوری شد 

کشف کردم مشکلشو 

پسر من لبه ی جلوی موشکو ک میدادم داخل شب انقد تکون میخورد اون لبه صاف میشد ینی میومد بیرون و جیشش ازونجا نم میداد 

2706