2726
عنوان

من جاش بودم تا حالا دق کرده بودم

333 بازدید | 34 پست

دوستم که اتفاقا زیبا و تحصیل کرده و با وضعیت مالی مناسب سال ها پیش با مردی فوق العاده پولدار و سرشناس و فوق العاده تررررررررر عیاش و سرشناس تر بابت عیاشی ازدواج کرد یعنی پسره رو مجبور به ازدواج کرد وگرنه اون آدمی که من دیدم زن بگیر نبود حالا ی چند روزه از اطرافیان از زندگیش از نزدیک خبر می رسه آخه کلا بعد ازدواج رفت شهر دیگه واسه کار شوهرش همه میگن حتی برادر پسره که مرده حتی یک روز ب زنه وفادار نبوده حتی تو تهران با ی خانم دیگه دیدنش 

از حق نگذریم دوستم کاملا آگاه بود داره زن کی میشه خواجه حافظ شیرازی هم می دونست این مرد عیاشه خود مرده هم ترسی نداره از رفتارش اینو از نوع حرف زدن معمولیش با جنس مونث حتی ی زن غریبه هم حیفه که

چطور میتونه همچین زندگی رو تحمل کنه مگه پول همه چیزه آخه خودش گدا نبود که هی چرا بعضی زنا اینقدر خودشون رو خار و خفیف میکنند    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از کجا میدونی موصوع فقط پول بوده شاید دختره واقعا عاشق شده عشق ادمو کور و کر میکنه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

حالا تو چرا حرص میخوری...اون معیارش برا ازدواج پول و خوش گذرونی بوده بهش رسیده.. همین که گول نخورده یعنی حالش خوبه

کاش همه به معیارای ازدواجشون برسن... حداقل میگن چیزی بوده که خودمون خواستیم..

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

اموخته ام اگر قضاوت نابجایی درمورد کسی بکنم روزگار مرا در شرایطش قرار میدهد...

بعدم دور از جون شما تا تو اون شرایط قرار نگیری نمیدونی چطوریه شاید مرد انقددد بهش محبت میکنه ک این اخلاق وقیحش گم میشه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

سال ها پیش😁منم یه دوست داشتم خیلیییی خوشگل و باهوش بود خانوادشم هم پولدار بودن هم درجه یک...ولی هر هفته با یکی دوس میشد...اخرشم عاشق یه پسره شد که فقط مودبه قیافش خیلی بده اندامش خیلی بده وضع مالیشونم عادیه...اونم حیف شد عوضش

لایک نکنیننننن
از کجا میدونی موصوع فقط پول بوده شاید دختره واقعا عاشق شده عشق ادمو کور و کر میکنه 

۵ سال تمام کور و کر کرده اخه؟

شوهر من خودش چند بار مرده رو نصیحت کرده اما کو گوش شنوا

آدم از این مردا میترسم از بس با این و اون بودن ی درد و مرضی داشته باشن

اموخته ام اگر قضاوت نابجایی درمورد کسی بکنم روزگار مرا در شرایطش قرار میدهد... بعدم دور از جون شما ...

چه محبتی؟کسی ک هی با این دختر اون دختر میپره محبت میکنه بهش؟

لایک نکنیننننن
2706