2733
2734

همه راهی رو امتحان کردم.. زبون خوش و ...  تو عمل انجام شده قرارش دادن که مثلا نه نگه.. یا هر راهی.. اصلارزیر بار نمیره... 

همش دنبال در رفتن از زیرشه... 

با وجود دوقلو بودنشون بازم دلش به حال من نمیسوزه... با اینکه خونه مامانمم و کمک اون هست و... بازم خیلی خستم... بازم کمک نمیکنه... همش میگه کار دارم... 

حتی با صحبت و خواهش هم بارها ازش خواستم و خواستم قانعش کنم کمکم کنه بیشتر6از اینا... ولی اونطور که باید کمک نمیکنه... 

از این حرفها گذشته مساله دیگه.. خواهرم اینا بچه دارر نمیشن ( خیلی ام هی میگن اگه بشه یکیشو بدین به ما) مامانم بهم میگه بهش بگو اگه کمک نکنی میبرم یکیشو میدم به خواهرم... اخه خیلی6از اطرافیان و اشناها و.. که خبر از بچه نداشتن خواهرمم دارن اینو پیشنهاد دادن... 

در واقع این وسط فقط شوهرم مخالفه که ندیم... 

من خودم مخالف کلا دادن بچه هستم ولی برای 6 ماه اینا رو بعصی ها پیشنهاد دادن که خود خواهرمم گفته 6 ماه بدین به ما... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بچه مگه اتو و جارو برقیه که 6 ماه مال اون 6 ماه مال تو😐

حرفشم زشته خواهر من😑

الان هرکی دوقلو داره و شوهرش کمک نمیکنه یه قل رو میده بره؟ 

خودت کاراشونو انجام بده مسئولیتی که خودت پذیرفتی...

برات آرزوی صبر و موفقیت میکنم

من میتونم دوست خوب تو باشم:)

ای بابا ....چه حرفا میزنی استارتر 

چون شوهرت کمکت نمیکنه بچه ت رو بدی خواهرت؟

الکی میگن ۶ ماه، بعدش میگن وابسته شدیم و گریه و زاری .....مکافاتی میکشی تا بچه ی خودتو ازشون پس بگیری. 

بعدشم چه جوری میخوای پس فردا جواب بچه ت رو بدی 

میدونی چقدر از دستت شاکی میشه ؟

خواهرانه بهت میگم حتی حرفشم دیگه نزن 

2706