2726
عنوان

دلم جين پاييزه ميخواد!!!!

212 بازدید | 14 پست

سلام خوبين ؟؟؟ حوصله م سررفته گفتم يه تاپيك چرت بزنم.... دلم از جين پاييزه ها ميخواد الان نيمساعت به همسرم گفتم ٣٠٠ بده ٣٠٠ بده گفت چرا ؟؟ پولات رو چيكار كردي .... خلاصه گفتم از اينا ميخوام (( عكس نشون دادم)) فقط نگام كرد و گفت برو شب به خير!!!!!!!!

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد

جین پاییزه نخواه دو ماه دیگه پاییز تموم میشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جین پاییزه نخواه دو ماه دیگه پاییز تموم میشه

اسفند و اوايل فروردينم ميشه پوشيد تازه من بقيه مخلفاتش رو دارم فقط كاپشن كمه!!!!

بگیر ازش و حتما بخر  وقتی چیزی میخای باید تامین کنه

من خودم شاغلم خرج خونه اصلا نميكنم ولي خرج لباس و ماشين كلا با خودمه فقط گاهي اوقات همسرم برام چيزي ميخره يا پول ميده

اسفند و اوايل فروردينم ميشه پوشيد تازه من بقيه مخلفاتش رو دارم فقط كاپشن كمه!!!!

جین و کاپشن نداری پس چی داری شالگردن و کلاه :))

انشالا بخری ولی فکر کنم امسال دیگه این مام استایلها از مد بیفته ها

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
منم خیلی دوست دارم بخرم از یه طرف میگم ازمد افتاده چون پارسال همه میپوشیدن

جين هميشه هست بعدم اينا مدل امساله مثل كاپشن جين مردونه هاس فقط يه كم بلندتر (( با شلوار قد ٩٠ عاليه

جین و کاپشن نداری پس چی داری شالگردن و کلاه :)) انشالا بخری ولی فکر کنم امسال دیگه این مام استایلها ...

كتوني جين شلوارقد٩٠ جين و كيف جين دارم خب فقط يه كاپشن يا همون مانتو پاييزه جين كم دارم ديگه!!!!!!

خلاصه كه گير يه مانتو جين پاييزم .... 

دوستان واقعي لطفا توي همين ني ني سايت برام جسن عاطفه ها بگيريد بلكه م پولش جور شه!!!

كتوني جين شلوارقد٩٠ جين و كيف جين دارم خب فقط يه كاپشن يا همون مانتو پاييزه جين كم دارم ديگه!!!!!!

آهااااا من از جین پاییزه فکر کردم منظورت شلوار جین تو عکسه هست خوب از اول بگو دیگه

حتما بخر عزیزم قشنگه

آهااااا من از جین پاییزه فکر کردم منظورت شلوار جین تو عکسه هست خوب از اول بگو دیگه حتما بخر عزیزم ق ...

اوايل شهريور از يه فرش دستباف (( نقش ماهي تبريز)) كه كاركرده بود خوشم اومد به همسرم گفتم گفت فرش ميخوايم چيكار؟!!!!!! خلاصه فرش فروشه اشنا بود ٢ تا ٦ متري رو خريدم ١٨ تومن ٨ تومنش رو دادم ١٠ تومنشم ٥ تا قسط ٢ تومني .... خيلي سخته برام عادت به اين همه صرفه جويي ندارم   

2706