2733
2734
عنوان

نسبت به نامزدم سرد شدم

965 بازدید | 40 پست

اوایل دوستی مون خیلی پرشور و هیجان بودم. خیلی دوس داشتیم همو. هنوزم داریم ولی نه به اون قشنگی. از وقتی پای خانواده ها اومد وسط و من یکم بیشتر از خانواده اش و اینا فهمیدم انگار چند تا از جون هامو از دست دادم و انرژی دوست داشتنم کم شد. یکمی هم طراز ما نیستن و پایین ترن. همش سعی میکنم به این فکر کنم که خودش پسر خوبیه دوسش دارم خودش مهمه ولی چیکار کنم افکار نمیزاره برخوردم مثل اوایل باشه. تا حدی که بعضی وقتا حس میکنه و میپرسه ولی من روم. نمیشه چیزی بگم میترسم شخصیتش خورد بشه. موندم سر دوراهی. از اونطرف میگم اگه بگم نه چون خودم دوسش دارم ی شکست هست برای خودم و از اونطرف هم از تبعات بله گفتن بسیار بسیار میترسم. 

شكست وقتيه جدا بشي ازش

يه نظرم بهم بزن

بعدا اين حس خجالت و...چند برابر ميشه والبتع بهت حق ميدم 

پسر بااااايد از دختر بالاتر باشع

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه کم از تفاوت هاتون بگو 

اونا شهر کوچیکن ما شهر بزرگ. بابای من پولداره و اونا معمولی. اونا ترکن و ما فارس. اونا مذهبی آن و ما برعکسیم. مهماش همینا بود. ولی ای کاش زودتر بهم میزدم. الان دیگه همه دوست و آشنا و فامیل میدونن. خیلی زشته برام. همه میپرسن چی شد. 

اگه از الان انقدر خورده تو ذوقت دراینده بدترم میشه.عاقلانه فکر کن عزیزم خانواده خیلی از اون چیزی که فکر میکنیم مهم تره.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
شكست وقتيه جدا بشي ازش يه نظرم بهم بزن بعدا اين حس خجالت و...چند برابر ميشه والبتع بهت حق ميدم&nbs ...

چرا پسر باید بالاتر باشه اینطوری خو دختر بیشتر سرخورده میشه بنظر من باید همتراز باشن 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
خب شوهر بعدی هم خونواده داره نسبت به اونم همین میشی فرقی ک نداره اخه .فقط ببین خودشو باهرشکل و اخلاق ...

خودشو اره پسندیدم ولی بلاخره خانواده هم تاثیر داره دیگه نمیشه نادیده گرفت که 

اونا شهر کوچیکن ما شهر بزرگ. بابای من پولداره و اونا معمولی. اونا ترکن و ما فارس. اونا مذهبی آن و ما ...

بهم بزن

زشت نيست

با ي بچه برگردي زشته

فكر حرف مردم نباش

تو ميخاي باهاش زندگي كني ن مردم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706