2737
2734
عنوان

مهمون دارم

204 بازدید | 16 پست

خانواده شوهرم باباشو مامانشو داداششو زنو بچش میخوام شام بدم نمیدونم چی درست کنم تو ذهن خودم ایناست 

ژله بستنی

مرغ 

سوپ جو و قارچ 

سالاد کاهو 

سبزی خیارشور و زیتون و دوغ 

فقط نمیدونم مرغمو چجوری درست کنم اخه سوپ شیر دوستندارن میخوام با رب درست کنم مرغ زعفرونی هم ک بخوام سرخش کنم خشک میشه دوستدارم نرم و لطیف باشه مرغم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سوپ قارچ رو که رب نمیزنن

اره میدونم ولی اینا شیر دوستندارن میخوام همون جو مرغ و قارچ و ذرت بریزم توش با هویچ

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
خب اول مرغو باید سرخ کنی بعد پیاز داغ رب کنی مرغارو بچینی و آب بریزی سه ساعت بپزه نرمو لطیف میشه

اره میخوام ربی نباشه ولی بقیه مدلاشم ریسکه 

2738
اره میخوام ربی نباشه ولی بقیه مدلاشم ریسکه 

خب همون کارو بدون رب انجام بده چون به جز این هرکاری کنی مرغ مخصوصا قسمت سینه نرم نمیشه باید زیاد بپزه داخل آب

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
رستوران.خودتو خلاص کن.بیکاریا

از شهر دیگ میان پدرشوهر مادرشوهرم دو شب خونه مان دوشب خونه برادر شوهرم میخوام ی شبشو ببرم رستوران ی شبشم خودم بپزم با ی وعده ظهر 

اره میدونم ولی اینا شیر دوستندارن میخوام همون جو مرغ و قارچ و ذرت بریزم توش با هویچ

یه دستور سوپ مجلسی بدم بهت؟

من که همیشه درست میکنم همه تعریف میکنن

چون خودم شیر و خامه رو زیاد نمیپسندم با رب درست میکنم

یه دستور سوپ مجلسی بدم بهت؟ من که همیشه درست میکنم همه تعریف میکنن چون خودم شیر و خامه رو زیاد نمی ...

ممنون میشم بگی

2706