2733
2739

سلام‌خانوما میگم اگه کسی یه ماهه باردار بوده باشه و برای سقطش هی زعفرون و زنجبیل بخوره اما لکه های قهوه ای کمرنگ‌بیاد یعنی کاملا قرمز نه که مشخص کنه سقط شده. بره ازمایش خون متوجه میشه که بچه مردس زندس یا اصلا باردار بوده ؟ 

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با لک قهوه ای که بچه سقط نمیشه 

اره میدونم ولی میگن ناقص میشه و این حرفها اونو ازمایش تست بارداری نشون میده دیگه؟ یا امکان داره مرده باشه اما نیوفتاده باشه؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2728
خودت میگی یک ماهه باردار بوده پس میدونسته،بعد میگی ازمایش بده میفهمه باردار بوده یا نه???

حس میکنه بارداره فعلا ازمایش ترفته ولی بچه نمیخواد

ازمایش دومرحله ای بده اگه عدد بتا کم بهشه یعنی سقط اگه زیاد بشه یعنی حامله ای 

یعنی تو یه روز پشت سر هم ازمایش خون بده؟

حس میکنه بارداره فعلا ازمایش ترفته ولی بچه نمیخواد

حس میکنه یعنی چی 

پاشه بره ازمایش،که نشه سه ماهه بعد در به در بخواد سقط کنه 😑بعدم بچه نمیخواد محکم پیشگیری کنه 

میخواهم بهترین باشم 🙌
2738
اره میدونم ولی میگن ناقص میشه و این حرفها اونو ازمایش تست بارداری نشون میده دیگه؟ یا امکان داره مرده ...

تست بارداری فقط باردار بودن رو نشون میده نه خدایی نکرده نقص جنین رو 

باید بری دکتر ازمایش و سونو بدی

🔵🔵🔵وزن اولیه 
اره میدونم ولی میگن ناقص میشه و این حرفها اونو ازمایش تست بارداری نشون میده دیگه؟ یا امکان داره مرده ...

این حرکات چیه دیگه؟؟!

بره سونوگرافی مشخص میشه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

ماه اول فقط پریود معمولی میاد من تجربش کردم پیاده روی زیاد و دارچین زعفرون خوردم سقط شد فقط پریود شدیدتر بود

سرنوشت بد نوشت ...
حس میکنه یعنی چی  پاشه بره ازمایش،که نشه سه ماهه بعد در به در بخواد سقط کنه 😑بعدم بچه نمیخواد ...

فردا میره میگم این امپولا که هست واسه سقط اونو عصر بزنی‌میشه شب برگشت خونه بدون هیچ عوارضی ؟

ماه اول فقط پریود معمولی میاد من تجربش کردم پیاده روی زیاد و دارچین زعفرون خوردم سقط شد فقط پریود شد ...

دارچین زعفرون زنجبیل زیاد خورده اثر نداشته زعفرونم‌گرونه😔

2706