2737
2739
عنوان

خانومای مومن و متدین کمککککک تورو خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 44 پست

نماز اول وقت حس و حال ادمو خوب میکنه وقتی نمیخونی لسترس داری ولی میخونی با خیال راحت به بقیه کارهات میرسی ثواب مهمشم اینه به امام زمان اقتدا میکنی. واسه غیبت سعی کن دوربینت روی خودت باسه نه مردم یعنی به کارهای خودت فکرکن نه مردم

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
به قول ایت الله بهجت اگر دنیایی وآخرت میخای نماز اول وقت بخون.کاری نداره اذان داد کارو ول کن پنج دقی ...

آخ همین سخته.. با خودم میگم وقت هست تا چند ساعت

دقیقا 5 دقیقه مونده به قضا شدن پا میشم نماز میخونم

اعصابم خورد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راجبه نماز اگه کسی میدونست لطفا لایکم کنه 

ببین منم یه مدت با خدا قهر بودم نمازامو آخر وقت میخوندم. بعد یه شب خواب دیدم یه فرشته تو خوابم بود. بهش گفتم میشه از آقا امام حسین بپرسی وضعیتم چطوریه؟

فرشته پرسید و برگشت بهم گفت: ۵۰ ۵۰ هستی. یعنی نه جهنمی هستی نه بهشتی. چون ۱- مادرت و ناراحت کردی۲ نمازاتو اول وقت نمیخونی  

دروغ مادر تمام بدی هاست.دو تا مورد رو هیچ وقت فراموش نکنید.یکی دروغ گفتن که به دنبالش تمام گناهان میاد.یکی هم نماز اول وقت،که اگر عقب بیفته باز هم تمام گناهان رو به دنبال داره و از خیر باز میمونید.

درباره نماز،مجموعه سخنرانی های چگونه یک نماز خوب بخوانیم آقای پناهیان رو گوش بدید.

و اما غیبت،غیبت مثل خوردن گوشت برادر مرده میمونه،گناهش از زنا بالاتره.به باطن این عمل فکر کنید،چه کار شنیع و زشتیه!دوست دارید کسی آبروی شما رو ببره؟قطعا نه.پس هرچه برای خود نمیپسندید برای دیگران هم نپسندید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
سلام عزیز تبریک میگم. من فقط یک پیشنها د دارم و ان شاءالله خدا توفیق بهتون بده التناسدعا دارم پی ...

عزیزم صوت آقای پناهیان درمورد ذکر کثیره رو شنیدی؟؟؟

عاااااالیه😌👌

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
واسه نمازاول وقت قبل اذان وضو بگیر یا دائم الوضو باش تا اذان میده میپری سر سجاده من نمازام رواینطو ...

آخه منکه همیشه آرایش دارم سخته وضو بگیرم😔😔😔

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣

منم همین مشکلو دارم...ولی مشکل من اراده نیست...من خیلی اهل آرایشم..بخاطر همین ریمل های گرون قیمت و کرم های گرون میزنم..بخاطر اینا وضو نمیتونم بگیرم..چون باید پاکشون کنم حتما بخاطر وضو😔😔😔بخاطر همینا نمازو گذاشتم کنار متاسفانه...😔

2738
دائم الوضو یکم سخت نیست؟ همش استرس داری وضو داری یا ن 

نه اصلا سخت نیس وضو گرفتن سی ثانیه هم طول نمیکشه

استرسم هم نداره چه استرسی اخه🤔

وضو نور هست برکات خودش هم داره

واسه شادی روح برادرم 💔صلوات بفرستین لطفا ممنونم 

منم مثل شما بودم ولی یه بار تلویزیون خونمون روشن بود قبل اذان یه چیزی گفت نوی‌یه برنامه نمی‌دونما وای دلم  لرزید گفت وقتی مامانت که برات عزیزه صدات میکنه همون لحظه جوابشون بدی یا چند ساعت بعد ۱۰۰٪همون لحظه دیگه وقتی خدا هم مارو‌صدا میزنه باید همون لحظه بریم اینجوری ما هم صداش بزنیم زود میشنوه ولی راهکار من امتحان کردم یه دفتر کوچولو‌بردار اسمشو بزار دفتر آرزو قبلش روی یه کاغذ تماممممم حرفاتو با خدا بنویس تا میتونی حرف بزن ازش بخواه بهت اراده بده سبک میشی امتحان کن بعدش تو دفتر آرزوهات بشین بنویس ارزوهاتو‌‌ و یه صفحه بنویس هدف هام تو این صفحه بنویس بعدش به ازای هر روزی که نماز به موقع خوندی و دروغ نگفتی چون اینا هدفت بود یه تیم بزن اگر اونو‌انجام ندادی ضرب در مثلا اگر دروغ نگفتی اون روز تیک بزن ولی اگر نمازتان دیر خوندی ضربدر برای خودت پاداش بزار بگو هر ۱۰تا تیک مثلا به جایزه به خودت بده  حالا چرا گفتم تو دفتر آرزو بنویس چون وقتی بری این دفترو ورق بزنی  میبینی چقد رو حرفت موندی چقد ارادتم تقویت کردی و نگاهت به راه رسیدن به آرزوهات  عوض میشه 

آخه منکه همیشه آرایش دارم سخته وضو بگیرم😔😔😔

دیگه هرکی بخواد یه پیشرفتی بکنه باید یکم به خودش زحمتم بده 

منم آرایش دارم اما موقع نمازهامیشورم وضو میگیرم یا توخونه رژ میزنم هربار بخوام وضو رو تمدید کنم یه دستمال مرطوب میزنم به لبم خیلی سخت نیس

واسه شادی روح برادرم 💔صلوات بفرستین لطفا ممنونم 
نه اصلا سخت نیس وضو گرفتن سی ثانیه هم طول نمیکشه استرسم هم نداره چه استرسی اخه🤔 وضو نور هست برکات ...

این دوستمون منظورش این بود دائم الوضو باشه موقع نماز شک نیکنه به باطل شدن یا نشدنش

که این کار شیطونه

درمقابلش احکام میگه وضو با شک باطل نمیشه وقتی یقین داریم بر شک مقدمه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
دیگه هرکی بخواد یه پیشرفتی بکنه باید یکم به خودش زحمتم بده  منم آرایش دارم اما موقع نمازهامیشو ...

آخه کاش فقط رژ بود😕مداد ابرو هست..خط چشم هست..ریمل واااااااای زیادن😑😑😔😔

خیلی از ماها اولویتمون چیزای چ ت و پرته

اولویتتو بده به نماز 

دوم اینکه سرگرم یه کاری باش مثلا سر کار برو یا یه کار خونگی داشته باش که بیکار نباشی بشدت میفتی رو نظم ارتباطاتت هم کمتر میشه پس اعصاب خوردی دروغ غیبت همه به شدت کم میشه

یه مدت میرفتم سرکار عالی بود غذا خوردنم خوابیدنم بیدار شدنم نماز خوندنم ارتباطهام  حموم رفتم و کلا همه چی رو نظم و عالی شده بود ولی الان تا ۱۰صبح میخوابم نماز صبح بیدار نمیشم اکثرا  صبحونه ساعت ۱۰ ناهار ساعت ۲ و و و 

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
2706