2726
عنوان

قرمه سبزي خوشمزه

749 بازدید | 56 پست

سلام بچه ها ب راهنمايبتون نياز دارم 

امروز بار اولم بود ك قرمه سبزي درست كردم خيلي خوب حا افتاده بود چون از ديشب تا خود صبح روي گاز داشت ميجوشيد

فقط ي مشكلي هست اينكه نميدونم چرا شيرين بود مزش با وحود دو تا ليمو عماني ك انداخته بودم داخلش☹️☹️

لطفا كمك كنين تا دفعه ديگه خوشمزه تر بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه قاشق رب الوچه میزدی،یا دوقاشق ابغوره

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2728

باید ی طعم ترش اضافه کنی بستگی ب ذائقه داره یا آبلیمو یا آبغوره یا قره قوروت اخ دهنم آب افتاد واسه قره قوروت

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

احتمالا بخاطر سبزیه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706