2726
حسودی کردن طبیعیه عزیزم اون ترس از این داره که محبتت بهش کمتر شه ،بهش نگو نی نی رو دوست ندارم اینجور ...

باشه اینم امتحان میکنم بخاطر حسادتش به بچه هیچی نمیخوره لاغر شده

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
فکر خوبیه اره 

یه روش دیگه به دخترت بگو تازه نی نی بیاد همش جیش میکنه اه. توهم مامانو کمک میکنی جاشو عوض کنیم تمیزش کنیم؟

یجور نشون بده که تو خوبی تمیزی نی نی کوچیکه هیچی بلد نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه اینم امتحان میکنم بخاطر حسادتش به بچه هیچی نمیخوره لاغر شده

همین حس که شما میگی من نی نی رو دوست ندارم به دخترت هم منتقل میشه شما به جای اینکه حس محبت رو توی دخترت ایجاد کنه و مسئله رو حل کنی،صورت مسئله رو پاک کردی

میخواهم بهترین باشم 🙌
منم دخترم هیچی نزاشت برا دومی بخرم همه لوازمای خودشو اول استفاده کرذم ولی بچه دومم پسره ولی اوایل که ...

واقعا خدا کنه دختر منم باهاش خوب بشه ،باورت میشه هر هفته واسش کلی وسایل میگیرم از لباس گرفته تا اسباب بازی و ...

2728
باشه براش کادو میگیرم از طرف بچه ،اما لباسو پیشنهاد دادم بهش تا بازار رفتیم اونجا کلی به لباسای نوزا ...

به حرفش بی چون و چرا گوش نده.فردا میگه شیرشم نده میتونی گوش بدی؟ اونوقت گوش نمیدی و میگه ببین اومده منو یادش رفته.از الان محدودیتاتو بزار

همین حس که شما میگی من نی نی رو دوست ندارم به دخترت هم منتقل میشه شما به جای اینکه حس محبت رو توی دخ ...

یعنی این حرفم باعث شده اون بچه رو دوست نداشته باشه؟

یعنی این حرفم باعث شده اون بچه رو دوست نداشته باشه؟

وقتی میگی نی نی رو دوست ندارم😐حس میکنه باعث ازار و ناراحتیت شده ولی حتما بذار تکون هاش رو حس کنه و بگو بخاطر تو اینجوری میکنه ،دوست داری بیاد بغلت دوست داره باهات بازی کنه وای تو چه ابجی خوبی میشی براش و...

میخواهم بهترین باشم 🙌
کار سختی رو پیش رو داری منم ۲تا بچه با فاصله ۲سال و ۴ ماه دارم فقط و فقط حواست به دخترت باشه بهش مح ...

همش همینکارو میکنیم هم من هم باباش اصلا راجب بچه تو خونه حرف نمیزنیم واسه بچه چیزی نمیخریم نمیدونم چرا اینقدر دخترم حسوده ،اون روز خود به خود نشسته بود گریه میکرد باباش پرسید چی شده میگ شما نی نی رو دوست دارین دیگ منو دوست ندارین ،بخدا اینجوری میکنه دلم کباب میشه واسش

بخدا همینکارو میکنم شبا بغلش میکنم میخابم باهاش خاله بازی میکنم کار دستی درست میکنم ،حتی بهش میگم نی ...

وااااا

کاملا اشتباه

یعنی چی نی نی رو دوس ندارم و تو رو دوس دارم

نیاز نیست اینجور بگین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
وقتی میگی نی نی رو دوست ندارم😐حس میکنه باعث ازار و ناراحتیت شده ولی حتما بذار تکون هاش رو حس کنه و ...

اون روز تو بغلم بود دخترم یهویی بچه لگد زد اینم متوجه لگد زدنش شد برگشت یدونه محکم زد تو شکمم میگه چرا نی نی منو میزنه منم زدمش

منم دخترم نگذاشته براش لباس بخرم. منم لباسای دختر بزرگ رو شستم براش. فقط دو سه تکه لباس از دیجیتال کالا سفارش دادم سایز یک. برای اینکه حسودی نکنه یه تونیک هم برا دخترم که 5.5سالشه سفارش دادم. دیگه  حسودی نکرد به لباساش . 

اون روز تو بغلم بود دخترم یهویی بچه لگد زد اینم متوجه لگد زدنش شد برگشت یدونه محکم زد تو شکمم میگه چ ...

بگو نی نی مزدت ،نی نی میخواد زودی بیاد بیرون که نگات کنه باهات بازی کنه بدو بدو برید 

میخواهم بهترین باشم 🙌
باشه براش کادو میگیرم از طرف بچه ،اما لباسو پیشنهاد دادم بهش تا بازار رفتیم اونجا کلی به لباسای نوزا ...

بنظرم بایست میگرفتی

منطقی رفتار کن عزیزم

شما از نظر روحی آماده ش میکنی برا خرید، اما موقع عمل، نمیخرین؟؟؟

خی بچه گبج میشه.

اینجور که من میبینم، اصلا رفتار منطقی و درستی با بچه ندارین

و این رفتارها باعث حسادت و گیجی بچه میشه

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2706