2726

خانوما دخترم۶سالشه ،قراره دو هفته دیگ ابجی کوچولوش بیاد ،از الان خیلی بهش حسودی میکنه خودشو میزته گریه میکنه میگ باید منو بغل کنی ،منم بخاطر بچه واقعا سختمه بغلش کنم شکم درد میگیرم ،اصلا نمیزاره واسش چیزی بخرم حتی یه تیکه لباس واسه نی نی تو شکمم نگرفتم لباس نوزادی های دخترمو شستم اونارو بپوشونم ،با اینکه خیلی به دخترم توجه دارم و محبت میکنم اما باز حسادت میکنه میترسم بعد به دنیا اومدنش خدایی نکرده مریض بشه نمیدونم چه رفتاری بکنم لطفا از تجربه هاتون بگین

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

براش قصه بخون،شبا کنارش بخواب گاهی،بهش بگو ببین نی نی توی دلم تکون میخوره داره واست دست تکون میده ،وقتی به دنیا اومد مسئولیت های کوچیک گاهی بهش بده 

یه عکس از دخترتون ببرید بیمارستان کنار تخت بذارید بعدا که بیاد میفهمه به یادش هم بودید 

میخواهم بهترین باشم 🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید یه کادویی که خیلی دوست داره و مدتها ارزوشو داشته بخری کادوش کنی روش عکس نی نی بکشی بگی اینو از ...

فکر خوبیه اره 

کار سختی رو پیش رو داری منم ۲تا بچه با فاصله ۲سال و ۴ ماه دارم

فقط و فقط حواست به دخترت باشه بهش محبت کن کادو بخر براش نزار ضربه عاطفی بخوره چه از طرف شما چه پدرش

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
فکر خوبیه اره 

کادو بخر بگو ابجی اومد توخوابم‌گفت برات بخرم ابحی خیلی دوست داره و.‌‌‌.... 

بگو تو برا ابجی نمیخوای چیزی بخری بریم تو براش لباس بخری دوهفته دیگ‌میادا 

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
براش قصه بخون،شبا کنارش بخواب گاهی،بهش بگو ببین نی نی توی دلم تکون میخوره داره واست دست تکون میده ،و ...

بخدا همینکارو میکنم شبا بغلش میکنم میخابم باهاش خاله بازی میکنم کار دستی درست میکنم ،حتی بهش میگم نی نی رو دوست ندارم و فقط تورو دوست دارم ،تو ظاهر بچه رو دوست داره اما تو باطن خیلی حسودی میکنه 

چ بخوای چ نخوای ازش خوشش نمیاد روزهای اول ..مگر اینکه خودت خیلی بلد باشی چجور مهرشو تو دلش  جاکنی..پسرهای من ک بزرگه ضده کوچیکس

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
احتمالا دخترتون لوس نبوده؟یعنی ازین دخترایی که همش در حال گریه و غرغر و دستور دادن این و بخر اون&nbs ...

چرا دقیقا باباش اینجوری بارش اورده

بخدا همینکارو میکنم شبا بغلش میکنم میخابم باهاش خاله بازی میکنم کار دستی درست میکنم ،حتی بهش میگم نی ...

حسودی کردن طبیعیه عزیزم اون ترس از این داره که محبتت بهش کمتر شه ،بهش نگو نی نی رو دوست ندارم اینجوری حس میکنه اونم دوسش نداره خب 

براش کتاب قصه هایی بگیر که درباره بچه دوم هست خیلی خوب و موثره قصه

میخواهم بهترین باشم 🙌
کادو بخر بگو ابجی اومد توخوابم‌گفت برات بخرم ابحی خیلی دوست داره و.‌‌‌....  بگو تو برا ابجی نم ...

باشه براش کادو میگیرم از طرف بچه ،اما لباسو پیشنهاد دادم بهش تا بازار رفتیم اونجا کلی به لباسای نوزادی نگاه کرد ،اخرشم گفت مامان ولش کن نخریم بریم خونه منم دیگ نخریدم

باید اولی سیراب باشه از محبت ، اینجوری هم مراقبت از دوم اسونتره هم تربیتش در اینده  چون بیشتر از حرف شنوی ازشما الگوش فرزند اولتونه و اینکه از الان بهش مسٸولیت بدین تا حس کنه درکنار شماست مثلا دو تا لباس بدین بگین امروز تو لباس نی نی رو تا بزن .

هزار بسته مُسَکِن فدای این غمِ بُرنا...

منم دخترم هیچی نزاشت برا دومی بخرم همه لوازمای خودشو اول استفاده کرذم ولی بچه دومم پسره ولی اوایل که میخواستم بخرم یه تیکه برا دخترمم میخریدم هرچند کوچیک مثل گل سر دخترم منم هفت سالش بود حساسیت داشت تا سه چهار ماه الان که پسرم بزرگتر شده خوب شده باهاش بازی میکنه نگران نباش 

2706