1619
1605

خانوما دخترم۶سالشه ،قراره دو هفته دیگ ابجی کوچولوش بیاد ،از الان خیلی بهش حسودی میکنه خودشو میزته گریه میکنه میگ باید منو بغل کنی ،منم بخاطر بچه واقعا سختمه بغلش کنم شکم درد میگیرم ،اصلا نمیزاره واسش چیزی بخرم حتی یه تیکه لباس واسه نی نی تو شکمم نگرفتم لباس نوزادی های دخترمو شستم اونارو بپوشونم ،با اینکه خیلی به دخترم توجه دارم و محبت میکنم اما باز حسادت میکنه میترسم بعد به دنیا اومدنش خدایی نکرده مریض بشه نمیدونم چه رفتاری بکنم لطفا از تجربه هاتون بگین

اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)

براش قصه بخون،شبا کنارش بخواب گاهی،بهش بگو ببین نی نی توی دلم تکون میخوره داره واست دست تکون میده ،وقتی به دنیا اومد مسئولیت های کوچیک گاهی بهش بده 

یه عکس از دخترتون ببرید بیمارستان کنار تخت بذارید بعدا که بیاد میفهمه به یادش هم بودید 

میخواهم بهترین باشم 🙌

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
باید یه کادویی که خیلی دوست داره و مدتها ارزوشو داشته بخری کادوش کنی روش عکس نی نی بکشی بگی اینو از ...

فکر خوبیه اره 

اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)

کار سختی رو پیش رو داری منم ۲تا بچه با فاصله ۲سال و ۴ ماه دارم

فقط و فقط حواست به دخترت باشه بهش محبت کن کادو بخر براش نزار ضربه عاطفی بخوره چه از طرف شما چه پدرش

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  
فکر خوبیه اره 

کادو بخر بگو ابجی اومد توخوابم‌گفت برات بخرم ابحی خیلی دوست داره و.‌‌‌.... 

بگو تو برا ابجی نمیخوای چیزی بخری بریم تو براش لباس بخری دوهفته دیگ‌میادا 

برای سلامتی بچه هام صلوات میفرستین.ممنونم
براش قصه بخون،شبا کنارش بخواب گاهی،بهش بگو ببین نی نی توی دلم تکون میخوره داره واست دست تکون میده ،و ...

بخدا همینکارو میکنم شبا بغلش میکنم میخابم باهاش خاله بازی میکنم کار دستی درست میکنم ،حتی بهش میگم نی نی رو دوست ندارم و فقط تورو دوست دارم ،تو ظاهر بچه رو دوست داره اما تو باطن خیلی حسودی میکنه 

چ بخوای چ نخوای ازش خوشش نمیاد روزهای اول ..مگر اینکه خودت خیلی بلد باشی چجور مهرشو تو دلش  جاکنی..پسرهای من ک بزرگه ضده کوچیکس

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
8
احتمالا دخترتون لوس نبوده؟یعنی ازین دخترایی که همش در حال گریه و غرغر و دستور دادن این و بخر اون&nbs ...

چرا دقیقا باباش اینجوری بارش اورده

بخدا همینکارو میکنم شبا بغلش میکنم میخابم باهاش خاله بازی میکنم کار دستی درست میکنم ،حتی بهش میگم نی ...

حسودی کردن طبیعیه عزیزم اون ترس از این داره که محبتت بهش کمتر شه ،بهش نگو نی نی رو دوست ندارم اینجوری حس میکنه اونم دوسش نداره خب 

براش کتاب قصه هایی بگیر که درباره بچه دوم هست خیلی خوب و موثره قصه

میخواهم بهترین باشم 🙌
کادو بخر بگو ابجی اومد توخوابم‌گفت برات بخرم ابحی خیلی دوست داره و.‌‌‌....  بگو تو برا ابجی نم ...

باشه براش کادو میگیرم از طرف بچه ،اما لباسو پیشنهاد دادم بهش تا بازار رفتیم اونجا کلی به لباسای نوزادی نگاه کرد ،اخرشم گفت مامان ولش کن نخریم بریم خونه منم دیگ نخریدم

باید اولی سیراب باشه از محبت ، اینجوری هم مراقبت از دوم اسونتره هم تربیتش در اینده  چون بیشتر از حرف شنوی ازشما الگوش فرزند اولتونه و اینکه از الان بهش مسٸولیت بدین تا حس کنه درکنار شماست مثلا دو تا لباس بدین بگین امروز تو لباس نی نی رو تا بزن .

هزار بسته مُسَکِن فدای این غمِ بُرنا...

منم دخترم هیچی نزاشت برا دومی بخرم همه لوازمای خودشو اول استفاده کرذم ولی بچه دومم پسره ولی اوایل که میخواستم بخرم یه تیکه برا دخترمم میخریدم هرچند کوچیک مثل گل سر دخترم منم هفت سالش بود حساسیت داشت تا سه چهار ماه الان که پسرم بزرگتر شده خوب شده باهاش بازی میکنه نگران نباش 

خدا جون دوستت دارم  
1626
حسودی کردن طبیعیه عزیزم اون ترس از این داره که محبتت بهش کمتر شه ،بهش نگو نی نی رو دوست ندارم اینجور ...

باشه اینم امتحان میکنم بخاطر حسادتش به بچه هیچی نمیخوره لاغر شده

فکر خوبیه اره 

یه روش دیگه به دخترت بگو تازه نی نی بیاد همش جیش میکنه اه. توهم مامانو کمک میکنی جاشو عوض کنیم تمیزش کنیم؟

یجور نشون بده که تو خوبی تمیزی نی نی کوچیکه هیچی بلد نیست

باشه اینم امتحان میکنم بخاطر حسادتش به بچه هیچی نمیخوره لاغر شده

همین حس که شما میگی من نی نی رو دوست ندارم به دخترت هم منتقل میشه شما به جای اینکه حس محبت رو توی دخترت ایجاد کنه و مسئله رو حل کنی،صورت مسئله رو پاک کردی

میخواهم بهترین باشم 🙌
منم دخترم هیچی نزاشت برا دومی بخرم همه لوازمای خودشو اول استفاده کرذم ولی بچه دومم پسره ولی اوایل که ...

واقعا خدا کنه دختر منم باهاش خوب بشه ،باورت میشه هر هفته واسش کلی وسایل میگیرم از لباس گرفته تا اسباب بازی و ...

باشه براش کادو میگیرم از طرف بچه ،اما لباسو پیشنهاد دادم بهش تا بازار رفتیم اونجا کلی به لباسای نوزا ...

به حرفش بی چون و چرا گوش نده.فردا میگه شیرشم نده میتونی گوش بدی؟ اونوقت گوش نمیدی و میگه ببین اومده منو یادش رفته.از الان محدودیتاتو بزار

1645