1464
1411
عنوان

چله سوره بقره کی خونده؟

144 بازدید | 21 پست

کی واسه حاجت روایی چله بقره خونده یا کلا بقره رو همینجوری خونده باشه بدون جله تجربه داریت بدین من خودم چندوقتی هرروز میخوندم واقعا احساس میکردم زندگیم داره رو ب جلو میره پیشنهاد میکنم حتما هرروز بخونید تاثیرش میبینید هم روحی هم مادی

در انتظار خوشبختی..  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

چله بقره ! خدایی هر کی چله بقره گرفته دمش گررررم . حاجتم نگرفته باشه کلی ثواب برده 

ب زودی اربابم حسین و برادرش باب الحوائج عباس حاجتم میدن. خدایا شکرت که منم قابل دونستی و معجزه ات رو نشونم دادی .....                                      معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙

ینی روزی یبار کامل بخونیم؟

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
1334

منظورت واقعه نی؟؟؟ آخه من یک بار سوتی دادم بقره رو حفظم. منظورم واقعه بود😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1476
1514