2726
عنوان

آدم خوبه ي كم خودش رو تحويل بگيره

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همسری که خونه ی مادرش رفتارش عوض میشه چه کنیم، و انتظار داره ما هم بریم تو حلق خونوادش

جلو همسرت نشون بده توجهت ب خانواده اش رو ولی وقتی ک نیست زیادی نی نی ب لالاشون نزار و درضمن با صحبت کردن با ملایمت میتونی شوهرت رو ب راه بیاری

2728

اووو خواهر من شده سر سفرشون بچه هام اذیت کردن نذاشتن شام بخورم بقیه انگار ن انگار حتی شوهر خودم غذاشون و خوردن بعدشم حتی بچه رو نگرفتن من غذا بخورم بارها شده اومدم خونمون چیزی خوردم

الهی ...همه تووووووو

تاپیک زن بابا حامله هست رو قفل کردی اومدم اینجا نظر بدم

حالت رو خیلی خوب درک میکنم من هم پدرم زن گرفت و توی سن 74 سالگی زنش حامله شد وقتی از زبون فامیل شنیدم زن بابام حامله هست دنیا پیش چشم تار شد 

پدرم توی سن 78 سالگی با یه بچه سه سال و نیمه فوت کرد زن بابای ما هم آدم خوبی نبود اذیت می کرد و بین ما و پدرمون جدایی انداخته بود 

ولی بعد فوت پدرم بیچاره شد و به سزای اعمالش رسید برادرم رو دوست دارم گاهی بهش سرمیزنم 

شما هم همیه اینها رو پشت سرمیزاری فقط سعی کن مثل ما عذاب وجدان برای خودت جا نزاری ماها به پدرمون نمی رسیدیم چون زن داشت و اطاعت زنش بود 

ولی حالا که نیست غصه می خورم کاش بیشتر هواشو داشتم کاشکی بود اسمش پدر که بود 

سعی کن رابطه ات رو با زن بابا بهتر کنی و بچه اش رو بپذیرید چون چاره ی دیگه ای ندارید 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی