2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احتمال زیاد بله. نزدیکی داشته باش. نزدیکی شب اول پاکی هم خیلی تاثیرگذاره. بعدش ۲۰ دقیقه پاهاتو بالا بگیر و محکم ببند بعد بلندشو

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2738

من که چند ماه کلا در اقدامم اما هنوز لایق مادر شدن نشدم الانم هی حالت تهوع دارم یعنی همش حس میکنم میخوام گلاب به روتون... ولی اینجوری نیست همش میگم نکنه حامله ام البته خیلی مونده تا پریودم ده روزم هست که شوهر جان کربلاست خبری نبوده

بهترينش كيت هست روزي كه دو خط شد شبش يا فرداش اقدام كن

ببخشید آخه یه خانم میگفت باید اون خط دوم که فردا کم رنگ تر میشه باید اقدام کنیم درسته؟

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
ببخشید آخه یه خانم میگفت باید اون خط دوم که فردا کم رنگ تر میشه باید اقدام کنیم درسته؟

ببين داخلش پنج تاست 

يه جوري كيت گذاري رو شروع كن 

كه روزي كه مشكوك به تخمك گذاري هستي 

دو بار بزني 

مثلا ٤ بعد از ظهر و ٩ شب 

مال من سه ظهر خط كمرنگ افتاد

٩ شب پر رنگ تر شد

١٢ اقدام صورت گرفت 

همون ماه به خواست خدا باردار شدم

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
ببين داخلش پنج تاست  يه جوري كيت گذاري رو شروع كن  كه روزي كه مشكوك به تخمك گذاري هستي&n ...

ببخشید من باید مثلا از ۱۱م پریودم شروع کنم کیت گذاری رو؟من پریودام ۲۶ یا ۲۵ روزه ان فکر کنم تخمک گذاریم زودتره

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
ببخشید من باید مثلا از ۱۱م پریودم شروع کنم کیت گذاری رو؟من پریودام ۲۶ یا ۲۵ روزه ان فکر کنم تخمک گذا ...

ببين  ١٤ روز قبل از پريود (بعدي)

ميشه روز تخمك گذاري 

يعني ١٢=١٤-٢٦

از روز دهم شروع كن بذار

روز ١٢ هم دو بار بذار در روز

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
ببين  ١٤ روز قبل از پريود (بعدي) ميشه روز تخمك گذاري  يعني ١٢=١٤-٢٦ از روز دهم شروع كن ...

آهان خدا خیرت بده خانم اصلا سر در نمیاوردم الان متوجه شدم.به نظرتون فقط روز ۱۲. ام نزدیکی بشه یا یه شب در میون از ۱۰ ام؟

2706