2733
2734
عنوان

باورم نمیشه خودم

768 بازدید | 25 پست

بچه ها من قبلا یه نامزد داشتم شاید بدونن خیلیا به خاطرش خیلی از خودگذشتگیا کردما باور نکردنی...چقدر پول که خرج نکردم ...تو چه پروازهای طولانی ننشستم که برم ببینمش و آخر به هم خورد به خیلی دلایل الان یه نامزد دیگه دارم که نمیگم بی مشکلیم ولی خیلی خوبیا داره و مشکلاتمون هم داریم حل می‌کنیم  و واقعا دوسش دارم و دوستم داره ولی اصلا اصلا هیچ حسی به اون اولی ندارم و حتی باورم نمیشه چه جوری اونو دوس داشتم ...بعد اون اولی در اون زمان واقعا عشق بودا... حالا نمیفهمم چرا بعضیا میگن عشق اول یه چیز دیگه هس و آدم یادش نمیره 

عشق اول لزومأ اونی نیس که اولین بار باهاش رابطه داری 

اونیه که برای اولین بار دلتو میلرزونه ❤️

میتونه چندمین تجربت باشه ولی عشق اولت 😍

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نه هیچ قانونی وجود نداره، من خودم عشق اولمو فراموش کرده بودم سال ها، بعد که دوباره دیدمش گفتم واااا من از چیه این خوشم میومد. حتی از قیافشم خوشم نمیومد. تا اینکه خیلی اصرار کرد و برگشتیم دوباره به هم. بعد چند ماه دوباره عاشقش شدم از بس محبت کرد. من که اینجوریم. وقتی کسی بلد باشه محبت کنه و حواسش بهم باشه جذبش میشم. 

2706