2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
چرا دست از سر ما برنمیداری چرا از اینجا نمیری چرا اینجارو رها نمیکنی  ثنارو ول کن اون تو ترکه ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 سنا کرمو گف من به اون‌مژده عادت دارم😂😂😂😂😂😂😐😐😐😐😐

سمید به دادم برس حیلی گشنمه

میشه یه چیزی بخوزم🤕🤕🤕

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا لیدر رو ول کنزد من ضعف دارم ازگشنگی دستم به اونجاتون کمکم‌کنید

دامنتون منطورم بود😐🥴

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2731
ان شاالله راستی بهمون خونه رسید ولی هنو کلید ندادن منم همه وسیله هامو جمع کردم تا آخر هفته گفتن میدن ...

خوب خداروششششششکر بسلامتی انشاالله با دلخوش استفاده کنی ول کن طلارو حالا یکی دوسال که نمیخوایید بشینید بیشتر میشینید بعدا میخری طلاهارو 

خیلی خوشحال شدم برات 😍😍😍😍

درسته، کلا بدنمون باید متعادل شه، اما متاسفانه آخرش نگاه میکنی همش سردیه. الان کالری شمار امروزم بال ...

اره سعی کن تو غذاهات حتما دارچین وزعفرون بریزی ...من تو مرغم همیشه زعفرون میریزم که سردیشو بگیره یا تو پلوهام همیشه هم دارچین میریزم هم نوک قاشق زیره میریزم ...روزانه باید ۱۲۰ تا  ۱۸۰ گرم پروتیین به بدن برسه ...۳۰ گرم صبحانه (۱قوطی پنیر یا ۱ تخم مرغ)۶۰ گرم برای ناهار و۶۰ گرم برای شام

سوگلی خدا منم💜
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 سنا کرمو گف من به اون‌مژده عادت دارم😂😂😂😂😂😂😐😐 ...

اگه بخوری شیرمو حلالت نمیکنم 🙄🙄🤯🤯حالا کدوم شیر الله اعلم اب بخور مجده خندق بلاتو پر از اب کن 

بابا لیدر رو ول کنزد من ضعف دارم ازگشنگی دستم به اونجاتون کمکم‌کنید دامنتون منطورم بود😐🥴

چسافت اب بخور اگه بعد از پنج دقیقه گشنت بود بازم قهوه بخور بازم گشنت بود خرما و یه لیوان شیر بخور اگه گشنت بود داشتی میمردی دیگه جون داشتی میدادی یه چیزی بریز تو خندق بلات امیدوارم از گلوت نره پایین ✊✊✊

2738
والا اعصاب منم واسه خودم خورده توام اضافه شدی من نمیرم چسبیدم دو دستی گرفتم این ۶۰ رو تو چرا تکون نم ...

الهییییی عزیزم ...

نمیدونم والا ...

قرار بود شنبه ی گذشته پراید بشم هنوز باز نشدم شاید بخاطر اون باشه دل دردش هست خودش نیست لعنتی ..راهکاری نداری بازش کنم؟؟😃

سوگلی خدا منم💜
فدای سرت فردا جبران کن  بترکید هی خرابکاری کنید منم هی امید الکی بدم بهتون 😂😂😂😂😂😂

خراب کردنای من بالاتر از ۱۲۰۰ نمیاد سوده ..منظورم از خرابکاری اینه امروز تصمیم داشتم با ۹۰۰ ببندم نشد واومد بالای هزار ..چی بشه پنج شنبه ها فست فود بخورم وبیاد بالا

سوگلی خدا منم💜
الهییییی عزیزم ... نمیدونم والا ... قرار بود شنبه ی گذشته پراید بشم هنوز باز نشدم شاید بخاطر اون ب ...

چرا صاف بریز باز میشه😂😂

زعفرون دم کن تخم جعفری دم کن من با زنجبیل نمیشم هر وقت زنجبیل تو ماه زیاد مصرف کنم دو ماه پری نمیشم 

میگن رازیانه هم خوبه 

خراب کردنای من بالاتر از ۱۲۰۰ نمیاد سوده ..منظورم از خرابکاری اینه امروز تصمیم داشتم با ۹۰۰ ببندم نش ...

اوه خوب پس خرابکاری نیست که میدونی زیبا چیکار کن من مثلا روزایی که میخواستم پایین ببندم انقد کار واسه خودم جور میکردم که وقت نکنم چیزی بخورم البته الان نه ها اوایل رژیممو میگم 

2706