2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
اره دیشب رنده کردم اب ریختم با یه قاشق عسل ..یوده نمیدونم چرا تا ۱ساعت بعدش حالم بد بود سرم داشت منف ...

چندتا حبه رنده کردی اگه یه حبه رنده کردی به ازاش یه قاشق چ خ عسل اضافه کن اگه دوتل دو ق چ خ فقط زیبا اگه فشار پایینی اصلا نخور احتمالا دیشب فشارت اومده پایین که حالت بد بوده 

ناشتا هم اگه میخوای بخوری همونطوری هیچ فرقی نداره 

سلام بچه ها دیروز به معنای واقعی فست بودم....پسرم تب کرده بوده من همش درگیرش بودمو و نه نهار خورده ب ...

سلام چطوری ای وای بلا به دور دکتر بردیش نفس حتمن ببر دکتر چون الان بخاطر آنفولانزا خطرناکه بهتره ؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندتا حبه رنده کردی اگه یه حبه رنده کردی به ازاش یه قاشق چ خ عسل اضافه کن اگه دوتل دو ق چ خ فقط زیبا ...

یه سیر درشت با ۱ق غذاخوری عس و۱لیوان اب ...اره احتمالش هست فشارم اومده بود پایین .اابته دیروز بعدازظهر هم حس کردم فشارم اومده پایین فست فشاراورده بود بهم .نباید دیشب میخوردم

سوگلی خدا منم💜
سلام چطوری ای وای بلا به دور دکتر بردیش نفس حتمن ببر دکتر چون الان بخاطر آنفولانزا خطرناکه بهتره ؟؟؟ ...

والا دیروز نرفتم سرکار زنگ زدم به یکی از پزشکای فوق تخصص اطفالمون  ( من بیمارستان شاغلم) گفت چون فقط تبه علائم دیگه ایی نداره ویروسی با استامینوفن و پاشویه کنترلش کن که خداروشکر امروز بهتره

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2728
اخی عززیزم الان چطوره

سلام گلم......خداروشکر فقط تب بود و امروز بهتره

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
والا دیروز نرفتم سرکار زنگ زدم به یکی از پزشکای فوق تخصص اطفالمون  ( من بیمارستان شاغلم) گفت چو ...

منم بچم چندوقت پیش یهو تو خواب نصفه شب تب کرد و اسهال شد چند روز .بردیمش دکتر گفت یه ویروس گوارشی گرفته بوده اخه روده هاش هم ورم کرده بود

سوگلی خدا منم💜
یه سیر درشت با ۱ق غذاخوری عس و۱لیوان اب ...اره احتمالش هست فشارم اومده بود پایین .اابته دیروز بعدازظ ...

چه خبره یه قاشق غذاخوری ریختی 😅😅

چ خ بریز 

همون بوده فشارت اگه پایینه نخور عوارض داره 

من سی روزه برنامه داشتم گرفتم کاهشوزن نمیدونم ولی کاهش سایز داشتم 

والا دیروز نرفتم سرکار زنگ زدم به یکی از پزشکای فوق تخصص اطفالمون  ( من بیمارستان شاغلم) گفت چو ...

خوب خداروشکر الحمدلله بخدا انقد شایعه میگن آدم میترسه من انقد سفارش میکنم به پسر بزرگم که دیگه بعضی وقتا گوشاشو میگیره میگه خسته شدم انقد گفتی 😒😒😒

منم بچم چندوقت پیش یهو تو خواب نصفه شب تب کرد و اسهال شد چند روز .بردیمش دکتر گفت یه ویروس گوارشی گر ...

وای ویروس گوارشی خیلی بده پسرم من تابستون گرفت بیچاره خیلی اذیت شد

خداروشکر عزیزم ..این بچه ها تا بزرگ بشن پدر از روزگار ادم درمیاد بخدا

دقیقا ...هی بمامانم میگم چطوری سه تامونو بزرگ کردی

خوب خداروشکر الحمدلله بخدا انقد شایعه میگن آدم میترسه من انقد سفارش میکنم به پسر بزرگم که دیگه بعضی ...

از اون موقعه که گفت آنفولانزا اومده پسرمو هیچ جا نمیبرم نه بازار نه پارک نه خانه بازی.........فقط یکی دوبار خونه مادرشوهرم رفتیم ...اینقد حواسم هست ولی خو بازم مریض میشن

2706