2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
2 بار؟من مهمون داشتم جلو مهمونام 10 بار خودشو خیس کرد بهشون گفته بودم از پوشک گرفتم آبروم رف خخخ ...

خوب بچه طفلی چه تقصیری داشته مریم 😂😂😂

تو حواست نبوده اونم سرگرم بازی اصلا بهش فکر نمیکرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂 من دخترم گیر داد که بیا؛مخصوصا اینکه تو کلاسشون فقط به۴نفر دعوت نامه داده بودن یجورایی احساس برت ...

دقیقن محمدحسین میره میگه خانوم من تا ساعت دوازده بیدار بودم که کار دستی درست کنم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2728
سلام گل گلیا😍گزارش ص ۱۰گرم لواش و ۱لیوان چای سبز و۱ق عسل ن ۱تخم مرغ ابپز و۱کف دست ته دیگ ماکارونی ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😒😒😒نوش جونت 

زیبا من یه ماه اون سیر و عسل و آبجوشو امتحان کردم نتیجه هم گرفتم خوب بود بد نبود 

الانم دو سه هفتس دوباره آخر شب قبل خواب میخورم نجو قورت بده رنده کن قورت بده بو نمیده دیگه صبح ناشتا اگه بتونی بخوری که عالیه 

من تغیر بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😧😧😧 چه حس ریاستی بهم دست داد 👸👸👸 تف تو این شانس ،اصن من باید رئیس جمهور ...

نه بابا همون شنبه وزن کشیه من نظرم ماهی یه دفعه اس😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂 فقط اونجا که سوده بیرونش میکنه😂 شوهر منم جمع زنونه دوس داره😠😠😠

دوماد ماهم دیروز میگه میشه منم بیام به کسی نگو من مردم 

گفتم بدبختی من خودم مخالفم بیای نه بقیه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😒😒😒نوش جونت  زیبا من یه ماه اون سیر و عسل و آبجوشو امتحان کردم نتیجه هم گرفت ...

اره دیشب رنده کردم اب ریختم با یه قاشق عسل ..یوده نمیدونم چرا تا ۱ساعت بعدش حالم بد بود سرم داشت منفجر میشد و انقدر یه مدلی شده بودم که به شوهرم گفتم با دخملی از من دور بشید فعلا حالم خوش نیست..چجوری ناشتا بخورمش؟؟؟همون ترکیب رو درست کنم ناشتا بخورم؟؟چند مین بعدش صبحانه بخورم؟؟

سوگلی خدا منم💜

سلام بچه ها دیروز به معنای واقعی فست بودم....پسرم تب کرده بوده من همش درگیرش بودمو و نه نهار خورده بودم نه صبحانه فقط دیگه عصر یکم شام خوردم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2706