2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225069 بازدید | 44218 پست
فدات شم  نفس دیروز پر خوری کردم الان رفتم رو ترازو ۶۳:۹۰ 😒😒😒میبینی ول کن من نیست این ۶۳ ذلی ...

فدا سرت ........  

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلااام دوستان باربی و خوشمل.خوبید سلامتیت؟ وزن های جدیدتون مبارک😚😚😚

من که فعلا ترازو ندارم وزن کنم، ولی حداقل یک کیلو کم کردم این هفته و به ۶۰رسیدم حداقل، میخوام تا یلدا به ۵۷برسم انشاا...و بعد برم تثبیت‌ و همچنان هم همراهتون باشم😚😚😚

گزارش این روزام به درد عمم میخوره😄 روزی ۴قاشق برنج یا ماکارونی له شده، یه گالون دمنوش، اب نارنگی یا پرتقال،یک کلوچه یا یک دونه بیسکوییت بدون کرم‌.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
دخترای گل صبحتون بخیر  چالش هفته رو مشخص میکنم مریم اگه پیداش شد دوباره یه چیزی بذاره  ...

عالیه عزیزم👏👏👏👏

اون قاشق کوچیک و پیش دستی رو من ماههاست انجام میدم، توی ظرف کودک غذا میکشم و با چنگال میخورم، با چنگال همه چی میفته از توش😅یه دست قاشق شربت خوری دم دستی هم پارسال گرفتم اونارو استفاده میکنم برای خوراک ها

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

سلام دوستای گلم 

حالتون خوبه؟؟

کاهشاتون مبارکتون باشه

منم از یکشنبه نت نداشتم تا دیشب وصل شدم

پنج شنبه وجمعه هم مهمان داشتم ازدورخارج شدم

از دیروز باز شروع کردم

به امید خدا تا اخرآذرمیشم85

سلام😍  حالا اشکال نداشت کاش وزن میکردی تو جدول جلوی اسمت خالی نمیموند. شنبه ی دیگه با یه کاه ...

ترسیدم  دیروز نکشیدم امروز کشیدم همون ۸۴ حالا وسط هفته میکشم بعد از فست ها

آرزو جان اگه ممکنه روز وزن کشی رو تغییر بده شنبه ها خیلی بده .. دیدم بقیه هم نظرشان همینه

داغ دلمو تازه نکن خواهر جان الان میشینم گریه میکنمااااا حالا من خودم دلم دورنگ میخواست ولی الان بگو ...

مریم جون مبارکت باشه دلم سوخت ندیدم عکست و دوست داشتی بگو کی هستی بیام ببینم😊😉

2706