2410
2553
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225068 بازدید | 44218 پست
نمیدونم والا قبلا هم عصب کشی کرده بودم ولی اینجور درد نمیکرد دکتر خودشم گفت کار دندونم زیادو سخت ووق ...

ولی دکتر خوب برو ،خدا خیرش نده دکتر من دندون نازنینم خراب کرد،اصلا راضی نیستم یه ذره جاش پوسیده بود نصف دندونم تراشید ب فنا داد.

برای خوب شدن مامانم صلوات میفرستید دوستای نی نی سایتی؟😍
داغ دلمو تازه نکن خواهر جان الان میشینم گریه میکنمااااا حالا من خودم دلم دورنگ میخواست ولی الان بگو ...

نه فداتشم چرا ناراحتی،اینو شیون م کنی عالی دیده میشه.

ول کن زیاد حساس نشو خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
افرین خوب کردی،من الانم نمیتونم با اینور چیزی بخورم 

وااای منم یه دندونم لک افتاده بخاطر همین کاراش نمیرم درستش کنن،

میگم نه درد داره نه کامل پوسیده چرا برم دردسر درست کنم واسه خودم😓

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
نه فداتشم چرا ناراحتی،اینو شیون م کنی عالی دیده میشه. ول کن زیاد حساس نشو خوبه

اره خواهرمم میگه شینیون بشه قشنگ میشه تا امروز قصد داشتم رنگ کنم ولی خواهرم گفت نکن شینیونش قشنگ میشه بیخیال شدم و اینکه گفتم ی نظرخواهیم از شما خوشگلا کنم

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
افرین خوب کردی،من الانم نمیتونم با اینور چیزی بخورم 

دندون خیلی مهمه خدایی من هر مریضی که داشته باشم شاید برادکتررفتنم پشت گوش بندازم ولی دندون نه شب خراب بشه صبح دندون پزشکی ام نمیدونم چرااا به دندونم حساسم....حالا بازم دندونت روببرپیشه یه دکتر دیگه نشون بده شاید بتونن کاری کنن اذیت میشی 

2714

سلام دوستان لطفا بمنم كمك كنيد 

وزنم از بارداري مونده و هيچي كم نشده😓

بچمم شير نميدم

وزنم ٩٠

قدم١٧٠

سنم ٢٥

لطفا اگه راهكاري هست بمنم بگيد😭

عشقم همسرم😍نفسم بچه هام😍
وااای منم یه دندونم لک افتاده بخاطر همین کاراش نمیرم درستش کنن، میگم نه درد داره نه کامل پوسیده چرا ...

توروخدا هروقت خاستی بری ،نری پیش این زنه،بروپیش اون مرده🤣😂

من خ...... غیرتی بازی دراوردم نرفتم پیشش ،انگار میخاست بخور منو روزی ۱۰ بار هم خودمو فوش میدم هم دکتررو

وااای منم یه دندونم لک افتاده بخاطر همین کاراش نمیرم درستش کنن، میگم نه درد داره نه کامل پوسیده چرا ...

ببین هرچی زودتر بری درستش کنن بهتر وراحتتره....عصب کشی هم زمان بر وهم سختتر وهم پرهزینه تره اگه اون لک بمونه دندونت کامل پوسیده میشه

ببین هرچی زودتر بری درستش کنن بهتر وراحتتره....عصب کشی هم زمان بر وهم سختتر وهم پرهزینه تره اگه اون ...

اره تا ب عصبش نریسده باید رفت دنبال درمان

نه بابا ،سه تا دختر خاله هام،دختر عمه ها و و عروس عموم ودوتا همسایه هام با ۵ میلیون سزارین کردن خودش ...

هی وای من یادم باشه پول جمع کنم خخخ

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
عاشقتم 😂😂😂😂😂😂 طفلی شوهرت یه کاربری براش بساز بیاد اینجا سپید بهش اطلاعات بده😁

بابا این ععاشق جمع زنونس میاد دور همیمونو خراب میکنه همین سوده بیرونش میکنه اخر تنها مردی که میاد میشینه پیش خانمها تو دور همی این اقاس همشم میگه شماخانما غیبت میکنین حال میده 😂

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2706