2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی دمت گرررم اصلا جرات میخوااااد چندتا کلیپ زایمان طبیعی دیدم کُپ کردم😨😨😨😨

ساناز منم ازین کلیپا دیدم  حتی تصورشم نمیتونم بکنم 😟😟😟

تازه تو فیلمه شوهرشم کنارش بود بهش دلداری میداد😓😓😓

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2728
وای ینی ماالان مجبوریم طبیعی دنیا بیاریم😭

نه بابا ،سه تا دختر خاله هام،دختر عمه ها و و عروس عموم ودوتا همسایه هام با ۵ میلیون سزارین کردن خودشون.

بخشنامه و اینا کشکه ،قبل ازین بخشنامه سزارین اختیاری ۲۰۰،۳۰۰ تومن میشد ولی بعدش ۴،۵ میلیون شد😏😏😏زیبا نیس؟؟؟

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
خب خب اینم لیست این هفته وزن_مهربونا# سپیده بفرما که لیدر شدی تبریک عرض میکنم😍😍 خ ...

سپيد جون مبارك باشه 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻بابا تركونديا خيلي عالي ديگه چيزي نمونده تا هدفت عزيزم انشالله شب يلدا بري تثبيت 😘😘😘😘

اینجام اینجوری هستا نه اینکه نباشه ولی دکترا خیلی مهربونن؛مخصوصا خانم نوروزی 😁البته دکتر خودم یه چی ...

دکتر و پرستارای اینجاهم مهربون بودن.خدا بهشون سلامتی بده واقعا من تو هردوبچه هام یه بیمارستان رفتم،دوتا پرستار بودن که تا آخر عمرم دعاشون میکنم بس که بهم خوبی کردن💗💗💗🧡🧡🧡

بچه ها دندونم روعصب کشی کردم یه مسکن قوی بهم بگید ژلوفن وکدیین ومفنامیک خوردم ..از درد دارم میمیرم😢 ...

سرخود ژلوفن اینا نخور،کاش زنگ بزنی دکترت بگه چیکار کنی

خب خب اینم لیست این هفته وزن_مهربونا# سپیده بفرما که لیدر شدی تبریک عرض میکنم😍😍 خ ...

دستت درد نکنه👍😍😍😍

این ثنا هرچقدم افزایش داشته باشه باز بالای لیست اولین نفره😠😠😠😠😠😠😠😠😠

منم موخوام اول بشم😭😭😭

یا لااقل اسمم بعد از ثنا باشه😁😁😁😁

بچه ها سلام خوبین ؟؟ امیدوارم همتون کاهش وزنای عالی داشته باشین ببخشید من خیلی ددیر به دیر سر میزنم ...

سلام مریم جان خسته نباشی

یعنی تو یه هفته ۵ کیلو کاهش داشتی😯😯😯😯

آفرین تبریک میگم⚘⚘⚘⚘

2706