2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
الهی بمیرم اخه شما واقعا وزنت پایینه دگه تو وزن پایین کاهش سختتره شاید سوختو ساز بدنت کم شده من استپ ...

خدا نکنه فداتم

نمیدونم والا بخدا روزی پنج تا ست ۶۰ تایی طناب میزدم نیم ساعت رقص تند و نیم ساعت حلقه با سرعت میزدم و شنای سوئدی و دراز نشیت و دو و پیاده روی از یکشنبه تا پنج شنبه کالریامو بالاتر از ۶۰۰و ۷۰۰ نبستم جز پنج شنبه که دعوت بودم اونم شد ۱۰۰۰جمعه هم پایین بستم ولی بازم کاهشم اونقدر نبود 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا نکنه فداتم نمیدونم والا بخدا روزی پنج تا ست ۶۰ تایی طناب میزدم نیم ساعت رقص تند و نیم ساعت حلقه ...

خوب 1.5 کیلو تو یه هفته عالیه اینجا ساناز منو دعوا میکرد میگف وقتی زیاده ازحد ورزش میکنی کاهش ج نمیده شاید براشماهم همینطورشده

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2728
یه استپ وزن بهش بده بعدش دوباره بگیر ببندش به سالاد 

الان بهش حسودیم شده بزار دوکیلو کم کنم بعد نجاتش میدم فعلا بزار تو استپ بمونه خخخ اصلنم بدجنس نیستم😈

خوب 1.5 کیلو تو یه هفته عالیه اینجا ساناز منو دعوا میکرد میگف وقتی زیاده ازحد ورزش میکنی کاهش ج نمید ...

نه اتفاقا واسه من جواب داد بدجورم جواب داد منتها رو سایزم بدجور ریختم یهو هستی انقد که شوهرم یه ماموریت یه هفته رفت اومد گفت چرا مچ دستت انقد کوچیک شده 

من دو ماه نه ورزش کردم نه حتی حلقه زدم بعد یهو با طناب شروع کردم منتها گفتم که واسه چی میخواستم برم زیر ۶۰ 

نه اتفاقا واسه من جواب داد بدجورم جواب داد منتها رو سایزم بدجور ریختم یهو هستی انقد که شوهرم یه مامو ...

اهان بس خوبه نه من انقد ورزش کردم رومن ج نمیده خوب اصل کاریم سایزه دگه چرا درگیر وزنی انقد

2738
کار درستی میکنی من همه جوره طرف توام 😂😂😂😂

هی میگه از دوستات بپرس چرامن دگه کم نمیکنم منم اطلاعات غلط میدم😆

گزارش امروز‌من

۷۷۰ کالری 

صبحانه 

یک استکان چای با‌ دو‌عدد قند 

ناهار یک‌کفگیر ماکارونی با سویا 

یک‌بشقاب کوچک‌سبزی‌خوردن چهار قاشق سالاد کلم 

میان وعده 

خیار  یک‌لیوان

شام 

یکم ماکارونی با چهار تا کف دست نان لواش و یک چهار سینه مرغ 

( گشنم بود حسابی ترکوندم ولی کالریم بازم به هزار نرسید😍)

فعالیت امروزم هم 

یه ربع پیاده روی که حسابش نکردم 

دو ساعت والیبال که ۶۰۰ کالری سوزوندم 

با تشکر از وجودتون که باعث انگیزه و‌دلگرمیه 

سلام خانومای عزیز ... من یک عدد تپل که چه عرض کنم مافوق تپل بودم و الان با قد ۱۷۰ و وزن ۷۰ و دوعدد ف ...

😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯

سلام اراده

سلام اسطوره

سلام استاد

باااااابااااااا دمت گرم 👍👍👍👍👍

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2706