2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
بابا این مانتو خریدنا خودش کلی ابراز توشه تو نمیدونی😁😁 بعدشم ابراز احساسو از تو یاد گرفته دیگه😐& ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂نمیری آرزو 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آره میگم که زبونی بروز نمیده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها حالم خییییلی بده😢😢😢😢😢دوست دارم بمیرم 😭😭😭😭😭😭😭خواهرم امشب زایمان کرد ولی بچش تو سزا ...

ای وای 😪😪😪

انشاالله که هیچی نشده 

طفلک خواهرت من صلوات میفرستم زیبا خبر بده حالش چطوره 

الهی بگردم

2728
همین که مثل شوهر من ایراد نمیگیره چرا فلان جات کوچیک شده شل شده دمش گرم.  

نه بابا اصلا اهل ایراد گرفتن نیست کلا اهل حرف زدن نیست 😂😂😂😂😂سالی ماهی یه بار صداشو بشنوم من 

من 79 کیلوام الان یه ماهه ورزش میکنم میشم 78 دوباره باخوردن کوچکترین چیز میشم 79 و پاینم نمیام اونم ...

ببین اشتباه ما تغذیه ناسالمه دیگه وقتی کم میکنیم حالا حتی ۵۰۰ گرم بعدش انقد چیزای اشتباهی میخوریم که ده برابر اون ۵۰۰ گرمو اضافه میکنیم 

فعلا رعایت کن به وزن هدفت که رسیدی برو واسه تثبیت دیگه بعدش دستت میاد که چقد بخوری تکون نخوره وزنت  

سپیده جون این واقعا حقیقت داره برادرشوهر منم خ چاق بود اصلا غذاشو کم نکرد فقط نهار رو حذف کرد بعداون ...

ببین زنجبیل متابولیسم بدنو میبره بالا حالا حساب کن تو با آب داغم بخوری بدنت شروع میکنه واکنش نشون دادن و هی عرق ریختن حالا فکر کن بری و شروع کنی به فعالیت کردن 

من همیشه یه لیوان میخوردم بعد شروع میکردم حلقه زدن خیس آب میشدم افتضاح بود 

من اندازه سی سانت زنجبیل رنده میکردم میریختم تو آب جوش پنج دقیقه ده دقیقه میذاشتم سرگاز با شعله خیلی پایین جوش میخورد بعد از صافی رد میکردم یه کم که ولرم میشد میخوردم حتی بعضی وقتا از صافی رد نمیکردم تفاله هاشم میخوردم 

تو ماستم رنده میکردم بعضی وقتا آبشم میگرفتم خیلی کم آب میدادا ولی میگرفتن تنوع بود دیگه 

تازه خضری روگرفتیم من یه روزفست بودم دو روز خضری جمعه دوباره فستم باز شنبه تا دوشنبه بشه نون پنیر سب ...

جمعه چرا فست؟؟؟؟پنجشنبه فقط اونجوری میمیریم که 😂😂😂😂

امروز فست بگیر فردا رو کالری شماری کن شنبه تا دوشنبه نون پنیر سبزی سختته دو روزش کن ؟؟؟

دخترای زشت و چاقالو سلام صبحتون بخیر 😊😊😊

گزارش دیشب خضری😒😒

امروزم فسته گیاه خواری حواستون به کالریاتون باشه 

هرکس نتونه فست بگیره با ترکه ده تا میزنم به کف پاش

ما اینجا شکنجه روحی و جسمی میکنیم 🤯🤯🤯🤯🤯

واااااییی افرررین که انقدررر مصممی رو باشگاه رفتنت سبزی پلوت هم دلمو آب کردددد😋😋😋با تن ماهی گشن ...

مرسی عزیزم٬ سبزی پلو هم رده پایی ازتن ماهی توش بود!

امروزهمگی خودتونودعوت کنید ب سبزی پلو باتن ماهییییی

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
دخترای زشت و چاقالو سلام صبحتون بخیر 😊😊😊 گزارش دیشب خضری😒😒 امروزم فسته گیاه خواری حواستون به ...

من امروز۲۰نفرمهمون دارم ازالان پامومیگیرم بالا فلکم کن بعدش ظهرعذاب وجدان نداشته باشم™™™™™!!!!!

دخترای زشت و چاقالو سلام صبحتون بخیر 😊😊😊 گزارش دیشب خضری😒😒 امروزم فسته گیاه خواری حواستون به ...

سلام

صبحتون بخیر

آقا من دیروز ازت اجازه گفتم روز فستمو عوض کنمااا

اشتباهی منو فلک نکنی

بعد فست گیاه خواری میشه مثال بزنید چیا میخورید؟ 

یا مثلا فست معمولی

و اینکه گرسنتون نمیشه؟

من گرسنه باشم پاچه ی بچه هامو میگیرم. از اینش میترسم

نفخ نیست که، یکم فقط صبح که بیدار میشیم شیشه ها رنگ عوض میکنه و باید کل در و پنجره ها نیم ساعت باز ب ...

اییییییییییییی

2706