2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225069 بازدید | 44218 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اول یه رژیمشوک به بدنت بدی متوجه میشی بدنت چغره کم کم کاهش داری یا عادی و نرماله ببین من ازاسفن ...

من 79 کیلوام الان یه ماهه ورزش میکنم میشم 78 دوباره باخوردن کوچکترین چیز میشم 79 و پاینم نمیام اونم بااون ورزش سنگین که من انجام میدم

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
همه چی     از شیرینیجات بگیر تا آش رشته و سیب زمینی سرخ شده و املت و تخم مرع آبپز و یه عا ...

هممم دلمان خواست

2728
آرزو من با زنجبیل و دمنوش زنجبیل هفته ای سه کیلو کم میکردم 

سپیده جون این واقعا حقیقت داره برادرشوهر منم خ چاق بود اصلا غذاشو کم نکرد فقط نهار رو حذف کرد بعداون تو هرچی میخورد زنجبیل میریخت حتی ترک دیوار ینی یه شیشه زنجبیلم دستش بود میشه دستور دمنوششو به منم بدی من احساس میکنم لاغر نشدنم بخاطر سردیو کاهش متابولیسم بدنمه زنجبیل تو چی میریختی و چقد؟ ممنونت میشم

همین الان پسر کوچیکمو شیافت کردم پتو روتا توسزش کشیده بالا توتب هم داره میسوزه😩😩😩 اسهال هم داره ...

ای بابا بچه طفلکی 😪😪😪نگران نباش انشاالله بهتر میشه من یادمه یه دکتری میگفت بچه اگه بالا بیاره خوبه چون داره ویروسارو میریزه بیرون 

هرجور خودت صلاح میدونی ولی خب زیادی هم لاغر نشو یکم گوشت داشته باشی🤗🤗 باشه 3 روز خوبه 3 شنبه تعط ...

آره یه کم چربی میخوام نگه دارم🤤🤤🤤

آره یگه از شنبه تا دوشنبه شدیم چهارتا ایگارم میاد

شنبه تا دوشنبه خوبه سه روز؟؟؟ اگه سختته دو روزش کنیم منتهادعرفشسه روزه 

تازه خضری روگرفتیم من یه روزفست بودم دو روز خضری جمعه دوباره فستم باز شنبه تا دوشنبه بشه نون پنیر سبزی؟😨

2706