2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
اخی عززززیزم چقدر روزای سختی رو میگذرونین...ایشالا زودتر خوب میشه خلاص میشین .. واکسن ۱۸ ماهگیه😢😢

مرسی عزیزدلم😍😍😍😍

نگران نباش البته 18ماهگی متاسفانه واکسن سختیه یه کم تب و درد داره

ولی خو بعصی ازبچها هم واکنششون نسبت بهش خوبه و زیاد اذیت نمیشن ان شالله که بچه شماهم اذیت نشه❤❤

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش امروز👗👙

صبحانه یع تست یه قاشق مرباخوری کره بادام زمینی یه قاشق مرباخوری هم مربا و یه گردو

ناهار دوتا سینه مرغ ابپز متوسط و 4تا سیب زمینی سرخ کرده روغن گرفته دوقاشق ماست و یه کف دست نون لواش

شام سه چهارتیکه جوجه نصف یه کوبیده و یه کف دست نون و دوقاشق ماست موسیر😓

میان وعدها دوخرما نصف انار یه نسکافه تلخ یه سیب

با فاصله خورده شدن

باتچکر😐😐😆😆😆

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
باور کن اونا امتحان ندارن منو تو امتحان داریم 🤯🤯🤯🤯 من از امشب دارم میخونم 😂😂😂🤯🤯🤯

آره والا چقدرم ریاضی امسال سخت شده😔

مال من امروز کل تکالیفش رو انجام داداز فردابایدباهاش تمرین کنم

2731
سپید عالی هستییییی😍😍😍 واکنش شوهرت از پارسال تا حالا چی بوده؟؟؟  مثلا احساس میکنه یه زن جدی ...

فدات بشم 

واکنشش😒😒نظرت چیه چیزی نگم 😂😂

خیلی عذر میخوام یکی دوبار گفت خیلی لاغر شدیا 

ولس تند تند میره مانتو و تونیک میخره البته به صورت سوپرایزی 

من قبلا جلو مهمونا دامن میپوشیدم چون تونیک سایزم کم پیدا میشد الان میگه شلوار بپوش چرا دامن میپوشی مثلا واکنشاش اینطوریه وگرنه اصلا آدمی نیست که زبونی احساسات به خرج بده بگه وای عشقم تووخیلی اراده داری 🤯🤯🤯

منم یه مدت دم میکردم . من دست و پام همیشه یخه. زنجبیل بدنموهم گرم میکرد. یه مدت زده شدم ولی فردا ب ...

من دیگه زنجبیل پیدا نکردم با پودرشم مزش خوب نمیشه بعد از اینکه میخوری حلقه بزن یا ورزش وای عالیه 

2738
تشكر عزيزم منم مثل بقيه  هم وسوسه زياد شدم هم گول خوردم اما بعد هر افتادني بايد يه سرپا شدني ...

دقیقا همینطوره.منم از وقتی یادم میاد تو رژیم بودم خیلی وقتا بی خیال شدم و وزنم برگشته یه وقتایی ورزش کردم یه وقتایی بی تحرک

ولی هیچ وقت ناامید نشدم .الانم برای چندمین بار بازم وزنم برگشته و من از شنبه استارت زدم دوباره

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2706