عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
رها زماني كه ميخوام به غذا ناخونك بزنم به خودم مي گم بي خيال ناخونك ولي به جاش يه قاشق برنج بيشتر مي ...

آفرین بهت.معلومه بااراده ای💪💪💪

منم اصن ناخونک نمیزنم وقتی رژیمم،چون اگه مزه کنم غذارو دیگه تا تهش میخورم😁

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
نه دیگه حلقه خریدم 😂😂😂😂😂😂😂😂آره من گفتم اینم بدو بدو داد 🤯🤯🤯🤯😒😒😒😒

دخترقیمت حلقه کجا قیمت تردمیل کجا 😶😶خدایی تردمیل به درد نمیخوره ولی پولشو باید میگرفتی😠😠

انشاله واسه شمام سراسر شادي باشه باور ميكني اين چندروز به هركس كه گفتيم عمرشوبخشيد به شما.... باو ...

عزیزم آدم واقعا نمیدونه اینجور وقتا چیزی بگه که بخواد طرفو آروم کنه من اصولا ساکت میشم فقط تسلیت میگم چون واقعا از ته دلم ناراحت نیشم کسی حتی پیر ترین عضو خانوادشم از دست بده 

آخ واقعا من که هر وقت مریض میشن سه چهار کیلو کم میکنم بسکه سرپا نگهم میدارن واقعا سرپاها یکیشون اب م ...

همین الان پسر کوچیکمو شیافت کردم پتو روتا توسزش کشیده بالا توتب هم داره میسوزه😩😩😩 اسهال هم داره

رفتیم رستوران وقتی اومدیمم هرچی خورده بود گلاب به روتدن بالااورد😩😩😩😩😩😩😩

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
آره همون سنگک بیشترم سیر میمونیم  سه روزدیگه بسه ؟؟؟میترسم زده بشیم بازم هرچی مد نظر خودتونه ه ...

هرجور خودت صلاح میدونی ولی خب زیادی هم لاغر نشو یکم گوشت داشته باشی🤗🤗

باشه 3 روز خوبه

3 شنبه تعطیله میخوریم😋😋

آفرین بهت.معلومه بااراده ای💪💪💪 منم اصن ناخونک نمیزنم وقتی رژیمم،چون اگه مزه کنم غذارو دیگه تا ته ...

تشكر عزيزم

منم مثل بقيه 

هم وسوسه زياد شدم هم گول خوردم

اما بعد هر افتادني بايد يه سرپا شدني هم باشه

2706