2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂 اصلا 5 تا قاشق میریزم تو بشقاب از 100 تا فحش بدتره برام😒😒😒😒 خیلی مسخره میاد به نظرم ...

اون پنج تا فحش ناموسیه به مراتب بالاتر که میره بهتره 

شنبه دیگه پنج شنبه که فست من سوپ بذارم جمعه هم کالری شماری کنیم شنبه بریم واسه نون پنیر سبزی 🤔🤔🤔

من صبح به صبح ۵ تا تخم مرغ آبپز میپزم یکیش واسه مرغ عشقام و عروسام چهارتاش واسه خودم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮🤮🤮🤮دارم بالا میارم تخم مرغ میبینم 

2728
منم نهار ناهار 😂 ماکارونی داشتم شوهرم الان با چنان ملچ ملوچی  جلوی من خورد روحم زخمی شد ...

وای آره من از ماکارونی متنفر بودم از وقتی رژیم گرفتم اصلا حس خاصی نسبت بهش پیدا کردم 🤯🤯🤯

برم اون پیاز ریزا که دیشب میگفتم رو خرد کنم بخورن😅😅😅 ترشی نداریم ترشی آلبالو داریم فقط،من عاشق ش ...

گل کلم مگه مضره؟؟؟؟

من دیشب داشتم ترشیامو امتحان میکردم یه کاسه شورشو خوردم.

امروزم یه کاسه با تخم مرغ آبپز خوردم😨

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2738
😂😂😂عاشق اين مدلتم سپيد جون واقعا هم حق داري خيلي تغيير كردي خيلي عالي شدي هر چقدر به خودت بنازي ح ...

قربونت برم منم عاشق توام 🤩🤩🤩

فدایی داری خدا کنه بقیشم با اراده برم جلو جمع کنم بند و بساطمو خسته شدم دیگه 

2706