2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو نیایید حالم بده 😂😂😂😂😂 میتونی نخوری؟؟؟؟ من شب ماکارونی گذاشتم اتاق بچه هارو ریختم‌بیرون که ...

نمیدونم، ببینم چجور میشه، بابام که همش غر میزنه که لاغر کن ولی وقت خوردن میگه بخور ولی کم بخور😒😒😒

تو مرام ما نیست یا میخوریم کامل یا اصلا نمیخوریم

نصفه خوری اصلا نمیچسبه به دل آدم😅😅

سلااام منم میام  من ۱۰۷ کیلو  قد ۱۷۷

سلام خوش اومدی.🌷🌷🌷

ماشالله شمام که قد بلندی😍

میدونی روش لاغریمونو یا توضیح بدم؟

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2728
نمیدونم، ببینم چجور میشه، بابام که همش غر میزنه که لاغر کن ولی وقت خوردن میگه بخور ولی کم بخور😒😒😒 ...

یادته گفتی چرا اون رژیمرو نمیگیری دقیقن به خاطر اینکه من یا باید یه بشقاب کامل برنج بخورم یا نخورم ده تا هشتا تو کتم نمیره 👉👉👉😂😂😂😂لنگه همیم دیگه 

خوشحااالم برات❤❤کاااش واسه منم تو این یکماااه اتفاقای خوووبی بیفته تااااا منم بگم خدااایا مرسی🌹🌹

مرسي عزيز دلم 😘😘😘

انشالله بسپارش به خدا مطمئن باش همه چيز درست ميشه

من بارها اينو تو زندگيم ديدم

دقيقا من امروز بلند گفتم خدايا مرسي و يه بوسم واسه خدا فرستادم😊😊

انشالله كه براي تو هم بهترينها رو خودش رغم بزنه

بابامینا زنگ زدن میخوان شام بیارن بیان اینجا اونم چی آبگوشت😥😥😥 چیکار کنم😐😐

پیاز پوست بکن😀😀😀

ترشیم اماده کن😋😋😋

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2738
یادته گفتی چرا اون رژیمرو نمیگیری دقیقن به خاطر اینکه من یا باید یه بشقاب کامل برنج بخورم یا نخورم د ...

😂😂😂😂😂

اصلا 5 تا قاشق میریزم تو بشقاب از 100 تا فحش بدتره برام😒😒😒😒

خیلی مسخره میاد به نظرم، یا بخور یا نخور دیگه این چیه🙄🙄🙄

همون نارنجی بشیم بهتره 

فقط توروخدا بعدی تخم مرغ آبپز نداشته باشه

میشه اون نون پنیر سبزیه رو بگیریم؟ 😍😍😍

پیاز پوست بکن😀😀😀 ترشیم اماده کن😋😋😋

برم اون پیاز ریزا که دیشب میگفتم رو خرد کنم بخورن😅😅😅

ترشی نداریم ترشی آلبالو داریم فقط،من عاشق شورم اونم فقط گل کلمش که کاملا مضره متاسفانه😭😭😭😭

بگو نیایید حالم بده 😂😂😂😂😂 میتونی نخوری؟؟؟؟ من شب ماکارونی گذاشتم اتاق بچه هارو ریختم‌بیرون که ...

منم نهار ناهار 😂 ماکارونی داشتم شوهرم الان با چنان ملچ ملوچی 

جلوی من خورد روحم زخمی شد😂

والا مگه اینجوری پیشرفتمونو ببینیم  زیبا میرم جلوی شیشه ی ساختمون از هر طرف خودمو نگاه میکنم ی ...

😂😂😂عاشق اين مدلتم سپيد جون واقعا هم حق داري خيلي تغيير كردي خيلي عالي شدي هر چقدر به خودت بنازي حق داري😘😘😘

2706