2410
2553
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225068 بازدید | 44218 پست
داشتم خضری میگرفتم یهو شام زنگ زدن دعوت گرفتن دوتاملاقه اش دوغ خوردم یه عالمه سیرداغ(شمالیه بانمک سر ...

حداقل تا میتونستی اش میخوردی دیگه دختر ..رژیم که به باد رفته بود🙄🙄

سوگلی خدا منم💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آها من فکر کردم کلا میخواین خضری رو بگیرید  خوشم اومد ازش شاید از اولش شروع کنم تو امتحانش کر ...

نه ما داریم تفننی چندتا رژیم امتحان میکنیم مثلا این هفته خروج از استپ خضری بعدش دوباره تصمیم میگیریم بریم سر یکی دیگه همینجوری چون من یکی واقعا از کالری شماری خسته شدم وسطای هفته دو روز سه روز رژیم میگیرم دوباره انرژی پیدا میکنم واسه کالری شماری 

من یه بار خروجشو امتحان کردم توی دو روز ۱:۷۰۰ کم کردم 

ولی رژیم اصلیشو نه تا حالا امتحان نکردم 

2720

سلام به همه😗 روزتون قشنگ😘

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2714
سلام‌به خودت  تازه بیدار شدی🤔🤔

نه پسرم خو تاصیح نزاشت بخوابم الحمدالله😑😑

بعدش بیدارشدم ناهار نهار نوهار نیهار درست کردم

تازه نشستم مثلا

ببین میگم مثلا چون این دو تا بچه نمیزارن من یه دقیقه بشینم😂😂😂😂😩😩😩😩😩😩

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
حتی اندازه ی مجده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اون از ریشه نابودت میکنه 🙄🙄🙄

2706