2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225069 بازدید | 44218 پست
آره بابا عالیه من فکر کردم بالای دو ساعت ورزش داری واسه اون گفتم وگرنه که خیلی عالیه من خیلی دوس دار ...

نه اتفاقا تردمیل خوب نیست پشیمونم گرفتم الیپتیکال(اسکی فضایی) چند ساله دارم عالیه از همه نظر

هم فشار به زانو و کل بدن نمیاره هم کالری سوزیش بیش تره هم ارزونتره جای کم تری هم می گیره

نه اتفاقا تردمیل خوب نیست پشیمونم گرفتم الیپتیمال(اسکی فضایی) چند ساله دارم عالیه از همه نظر هم فشا ...

جدی میگی یعنی نگیرم؟؟؟؟

وای همه بهم میگنا میگن خیلی فضارو میگیره 

شوهرم میگه دوچرخه ثابت خوبه من رونام گنده اس🙄🙄🙄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هی بهش میگم تردمیل میگه نه دوچرخه آخرم رفتم یه حلقه خریدم 😂😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جدی میگی یعنی نگیرم؟؟؟؟ وای همه بهم میگنا میگن خیلی فضارو میگیره  شوهرم میگه دوچرخه ثابت خوبه ...

عزیزم تصمیم آخرت خیلی خوب بود😂

بنظرم اسکی فضایی از دو چرخه خیلی بهتره

البته باز هر کسی با یه چیز راحته 

امتحان کردی تا حالا جایی؟

2728
فستو فردا داریم کشش ندارم دو روز پشت هم احتمالا همین خضری رو بگیرم 

آره خوب شد گفتی انقد بهم خوش میگذره روزای هفته از دستم در میره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فردا گیاه خواریم هست راستی پنج شنبه ها فست و گیاه خواریه در اصل 

عزیزم تصمیم آخرت خیلی خوب بود😂 بنظرم اسکی فضایی از دو چرخه خیلی بهتره البته باز هر کسی با یه چیز ...

گفتم نه حرف اون نه حرف من 😂😂😂😂

آره تو باشگاه میزدم منتها در حد یه ربع برای اینکه بدنمون گرم بشه مربی نمیذاشت بیشتر از این بزنیم 

سپید حون من الان هضری رو خوندم روز اول یه تخم مرغ داره فقژثط من دو تا خوردم  شما امروز شروع کر ...

خروج از استپشو خوندی؟؟؟؟؟

ببین خروج از استپش دو روزه 

که تو کل روز باید این آیتمارو پخش کنی 

۴ تخم مرغ آبپز 

۲لیوان شیر 

۵ تا خرما

یه قاشق عسل 

۵۰۰ گرم میوه به غیر از مدز و انجیر و خربزه 

اینارو تو طول روز تقسیم کن بخور 

خروج از استپشو خوندی؟؟؟؟؟ ببین خروج از استپش دو روزه  که تو کل روز باید این آیتمارو پخش کنی&n ...

آها من فکر کردم کلا میخواین خضری رو بگیرید 

خوشم اومد ازش شاید از اولش شروع کنم

تو امتحانش کردی قبلا ؟خروجشو نه منظورم کل رژیمشه؟

2706