2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز باشگاه بودم۶۸۹ تا سوزوندم و ۱۰۸۸ تا خوردم😉

عااالی👍 اندازه یه روز فست کالری سوزوندی😀😀😀

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2728
منظورتون همین کالری شماری؟براسلامتی خطرداره ینی؟بچه هامن میخام دوماه دگه اقدام کنما به بچه اسیب نزنه ...

حتما زیر نظر یه متخصص تغذیه رژیم بگیر. این رژیمایی که تو گوگل هست یا مثلا طب سنتی تجویز میکنه واقعا مضره.شاید سریع نتیجه بگیری اما داری ب بدنت اسیب میزنی.بدنت رو دوس داشته باش ❤

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍
یادته سارا بانو از همین تایپیک اومد چه چیزا پشت اینا گفت کاش همون اول میگفتی باشه دیگه برنمیدارم تای ...

ادعات میشد آدم شناسی😏

این جمله ازکیه«یه سری لجن بامالجن»

فکرکن دلی  یه بار این حرفو بزنه عمراااااااااااا

بچه هاااا ماکه داخل تاپیک کسی نمیریم واسه بحثای جنجالی چون شعورداریم 

شماهم باکسایی که سرشونو میندازن پایین مثه....واینجارو باطویله اشتباه میگیرن ،بحث نکنیددددددددددد 

جمع دوستانمونوحفظ کنین تا دلی که حالش بهترشد وبرگشت همه باهم باشیم .

الی فدای تک تک دوستاش⁦❤️⁩😘

سلااام به باربی های قشنگ

امروز:

صبحانه دوکف دست لواش،پنیر چای تلخ

نهار یه پیاله ابگوشت بی چربی+۲لقمه املت

شام یه پیاله  اش ابادان و دو کف دست نون

میان وعده ها چای سبز چای ترش و دارچین.۱گلابی.نصف کیک فنجونی

ورزش حلقه دراز نشست

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ادعات میشد آدم شناسی😏 این جمله ازکیه«یه سری لجن بامالجن» فکرکن دلی  یه بار این حرفو بزنه عمر ...

فدای الی که وجودش دلگرمیه واسمون❤❤❤

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2738
سلااام به باربی های قشنگ امروز: صبحانه دوکف دست لواش،پنیر چای تلخ نهار یه پیاله ابگوشت بی چربی+۲ل ...

سلام عزیزم.عالی بودی

سلام عزیزم.عالی بودی

ممنونم فدات❤❤❤❤

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بخداا دنبال مطالب لاغری بودم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اینم توشون بود.

2706