2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
ولی حالا که بامدادجون راضی نیستن بهتره که زیرش بنویسن که کسی کپی کنه راضی نیستن چون خیلیا ممکنه اشتب ...

کلا از اسکرینش ناراحت نبود بخاطر اینکه ور میدارن اخرشم فحشش میدن و مسخرش میکنن ناراحت بود اگه بامداد بده روش رژیمش بده 

همین تو چند صفحه اخیرم کم بی احترامی نکردن 

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه حالا اخرش تاپیک خود دلی جون بنده خدا مینارو دلی جونو نفرین کردین زد و خورد کردین 🤣🤣🤣از فشار ...

بیا ریپت کردم😐 حیف دوست ندارم تاپیک بترکه

وگرنه همه که زبون درازو دارن همه هم مبتونن بیشخصیت باشن😉😉 

دلی تو قلب ما جاشه و نیازی به اثباتش نیست😉

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2728
خوبه حالا اخرش تاپیک خود دلی جون بنده خدا مینارو دلی جونو نفرین کردین زد و خورد کردین 🤣🤣🤣از فشار ...

مامی کیارش نمیخوای بری؟؟؟؟

بچه ها میدونن من خونسردم اما قاطی کنم بددد قاطی میکنم برو دیگه عزیزه من

روابط تاپیک ما هم به شما ارتباطی نداررره مگه شما اومدین تو تاپیک ما ،ما پرسیدیم واسه چی اومدی؟؟؟؟چی شده؟؟؟

تا پاتو گذاشتی تو تاپیک شروع کردی به کنجکاوی خوووب مارو رصد میکنید

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
بیا ریپت کردم😐 حیف دوست ندارم تاپیک بترکه وگرنه همه که زبون درازو دارن همه هم مبتونن بیشخصیت باشن ...

😂😂😂😂با منه آخه نیست ترسناکه منم ترسو میترسم ریپلایش کنم نمیدونه وقتمو هدر نمیدم جواب امثال اینو بدم 

بیا ریپت کردم😐 حیف دوست ندارم تاپیک بترکه وگرنه همه که زبون درازو دارن همه هم مبتونن بیشخصیت باشن ...

تو قلدری من ازت میترسم😨چرا ریپ کردی🤣🤣🤣

اره دیدم چطوری عشقتونو نشونش دادین🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2738

شما چرا انقد خوشحالی که تاپیک دلی جون ترکید؟ 

یه سوال دیگه شما کاربری دیگه ای نداشتین به اسم سبک؟ 

منم میخام بیام    

خیلی خوش اومدی😍😍

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
مامی کیارش نمیخوای بری؟؟؟؟ بچه ها میدونن من خونسردم اما قاطی کنم بددد قاطی میکنم برو دیگه عزیزه من ...

خوبه چشم دیدن الی رو نداشتن که ریز به ریز و جز به جز اطلاعات کامل دارن 

من میترسم ریپلایش کنم جاش تورو ریپلای کردم 🤯🤯🤯🤯🤯

مامی کیارش نمیخوای بری؟؟؟؟ بچه ها میدونن من خونسردم اما قاطی کنم بددد قاطی میکنم برو دیگه عزیزه من ...

از شماهم تو تاپیک‌ما کم انلاین نیستن ها😝😉

منکه گفتم ب دوستانتون بگید حرفی نزنن از من منم میرم وگرنخ نمیتونم واسم حرف بزنن و جواب ندم

کلا از اسکرینش ناراحت نبود بخاطر اینکه ور میدارن اخرشم فحشش میدن و مسخرش میکنن ناراحت بود اگه بامداد ...

ما بوووودیم؟؟؟اونایی که بی احترامی کردن؟؟؟

شما مِن بعد هرکی بی احترامی کرد یه اسکرین بگیررر بیار بده به من اگر از بچه های ما بودن من بهت قول میدم خودم گردنشو بزنم

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2706