2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
خااااک به سرم😂😂😂😂😂وای من تو عمرم همچین دعوایی نکردم اونم تو خیابون🤣🤣🤣🤣 چی کار کردی سوووده  ...

بابا باهمون دوست باکتریم دعوام شد به کتک کاری نکشید فقط من هولش دادم 🤯🤯🤯🤯

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=109197531]فکر کن من بخورم  آرزو بقرآن یه مدرسه طرف من بود 😂😂😂😂😂 همسایه هامونو نگم  ...

خودشون اونجا بودن یکیشون امروز تو آسانسور منو دیده میگه خانوم احسنت به شما فکر نمیکردم بتونید اینجوری از پس خودتون بر بیایید گفتم حالا انقد تعریف کنید شوهرم بیاد طلاقم بده فکر کنه حالا من چیکار کردم 🤯🤯🤯🤯

2728
ای‌وای😂دقیقامیخواستم‌همینوبگم‌که‌‌دیدم.خودت‌خوب‌ازپسش‌براومدی🤣

بقرآن دهنمو سرویس کرده هر سری منو میبینه میگه تو کاری نمیکنی که 

خونه هامون رو بروی همه نخوامم هر روز میبینمش و میفهمم من کاری نمیکنم فقط نمیخورم 🤯🤯🤯🤦‍♀️🤦‍♀️

2738
بچه‌ها بیاین‌ رقابتو فشرده‌تر کنیم😈اوناییکه‌ وزن‌وقدشون‌ نزدیک‌ به‌ هم‌ هستش‌‌ باهم‌ دیگه‌ رقابت‌ ک ...

آره ببین میتونی یه کاری کنی سر هفته شیش هفتا جنازه بمونه رو دستت 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

😒😒😒😒😒😒

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
😂😂😂 وااااای من فک میکردم فقط خودم خلم. منم دقیقا مث خودت شوهرم زیادی پیشم باشه اخرش باهم دعوامون ...

نه عزیزم خاطرت جمع منم خلم الان اومده بهش گفتم زود برگشتی گفت ناراحتی گفتم نه ولی خواهشن چهارشنبه یه جا خودتو گم و گور کن 🤦‍♀️🤦‍♀️

2706