2703
2553
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225068 بازدید | 44218 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بیا بریم بشت بگم این لیلا چه جوریه 😂😂😂😂😂

همش‌امتحان‌میگیره😂😂😂

او‌ن‌کلیپارودیدی‌درموردمدرسه‌های‌دهه۶۰؟چندتادخترهستن؛معاونشون‌سیبیلاشونم‌چک‌میکنه😂من همونم🤣

ببین مثلا برای لاغری چند تا هست یکی دو تاشو دانلود کن گوش بده به هر کدوم حس بهتری داشتی گوش کن من او ...

آها اره دیشب دان کردم منتها میخواستم مطمئن شم ازت پرسیدم از امروز گوش میدم 

2714
مریم قد 168 وزن 103😐

الکی نگو😐😐😐

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براسلامتی خونوادم بخونید
همش‌امتحان‌میگیره😂😂😂 او‌ن‌کلیپارودیدی‌درموردمدرسه‌های‌دهه۶۰؟چندتادخترهستن؛معاونشون‌سیبیلاشونم‌چک ...

😂😂😂😂😂😂ورود آقایان ممنوع ویشگا آسایش 😂😂😂😂😂😂

2706