2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
هر کدومو که دلمون خواست میتونیم انتخاب کنیم یا نه مخصوصا هرکدوم 

ببین مثلا برای لاغری چند تا هست یکی دو تاشو دانلود کن گوش بده به هر کدوم حس بهتری داشتی گوش کن من اون حرارتی کاهش وزن و چربی سوزی رو گوش میدم 

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم اولین تاپیک دلی بود ۵۰۰،۶۰۰ تا هم بیشتر صفحات جلو نرفت چون اونم دلی ترکوند☹☹☹درسته خلوت بود ا ...

آره متوجه شدم من اول فک کردم تاپیک دومی دلی رو میگی. اشتباه متوجه شدم 

2728
خانمهای تپل مهربان گل 🌸 من نه تپلم نه مهریونم ولی خیلی دلم میخواد وزن کم کنم. میشه منم کنارتون باشم ...

به تاپیک ما خوش اومدی

اینجا ما در کنار هم قراره به وزن ایده آل برسیم برای اینکه با ما همراه بشی میتونی:

1.یه برنامه کالری شمار نصب کن(کرفس، بشقاب، مانکن،...) 

2.کل روز هرچیزی که میخوری هرچند کم وارد کن تا کالریش حساب شه

3.نهایتا 9 شب به بعد سعی کن چیزی نخوری

4. روزهای عادی کالریت بین 1100تا 1200 باشه و روزهای دوشنبه و پنجشنبه کالری مصرفی 500تا 600بیشتر نشه

5.روزهای شنبه یک ساعت بعد از بیدارشدن ناشتا خودتون رو وزن کنید و تا حداکثر ساعت12 تو تاپیک اعلام کنید

6.ورزشها از کالری مصرفی روزانه کم نمیشه

7.هرکس بیشترین کاهش وزن  رو در طول هفته داشت یک چالش و یک تنبیه مشخص میکنه تا در طول هفته همه رعایت کنن

وااای خاک به سرررم اصلاااا حواسم نبود ☺️☺️☺️😅😅😅میدونی منظورم غیر از استارتر بود میگم یعنی یه تازه ...

😅😅😅😅

اینجوری بهتره فکر کنم، کسی منت نمیذاره، کسی هم کامل از وقتش نمیزنه، همه کنار هم به فرد خاصی هم وابسته نیست

حق صحبت برای همه ست

من اون ساب مخصوص لاغریش رو پیدا نکردم تقریبا کجای کاناله؟؟؟؟اول وسط یا اخر؟؟

زیبا جان بالای صفحه گوشه راست سه تا نقطه است اونو بزنی یه گزینه جستجو داره اونجا هر کلمه ای رو بزنی تو هر پستی که اون کلمه توش تایپ شده برات میاره مثلا تایپ کن لاغری و بعد جستجو رو بزن  تمام پستهای مرتبط با لاغری رو برات میاره یکی یکی چک کن

هر کدوم برات مناسبه یه جا ذخیره کن تا در دسترست باشه بتونی هر روز گوش بدی 

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛
به خدا ندیدم😍😍😍😍اعلاناتم خیلی زیاد شده چک نکردم اینم اتفاقی دیدم ببخشید😘😘❤️🤗🤗😂😂😂هرچند مید ...

😀😀عه فهمیدی 😀😀😂😂😂

آره خیلی گرون شده زنگ زدم به مهدی میگم پول بردارم از حسابت میگه سوده همه چی خیلی گرونه 😑😑😑یعنی کم بردار 😂😂😂😂😂😂

2706