2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟صبحونه‌بخورکه‌قند‌خونت‌تنظیم‌بشه‌عزیزم؛حداقل‌یدونه‌سیب‌بخور؛صبحونه‌یکی‌ازوعده‌های‌اصلی‌درهمه‌موا ...

می گم فعلا که می تونم نخورم صبر کنم که امروز فسته

بعد اگه شروع به خوردن کنم دیگه نمی تونم جلوی خودمو بگیرم

منم 😢😢من واقعا دلی رو از صمیم قلبم دوست داشتم 🙁🙁💔💔

دلم براش تنگ شده😔😔😔کاش یه مدت که گذشت به نینیار بگیم برگردونتش ولی فک کنم فقط باید خودش درخواست بده😔😔😔

2728
چند کیلو بودی شروع کردی خوشبحالت😢

من سال ۹۵میرفتم دکتر کرمانی لاعر کنم با وزن ۸۷

با تاپیک قبلی دلی با وزن ۸۰ شروع کردم و الان ۶۵ ام اما یه هفته عصبی بودم پرخوری داشتم اومدم رو وزن ۶۷😑😑چندروز باشما رژیم میگیرم تا بیام دوباره رو ۶۵

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
چند کیلو بودی شروع کردی خوشبحالت😢

مریم اصلا غصه نخورررر فقط آهسته و پیوسته به رژیمت ادامه بده ولش نکن شک نکن که به وزنه ایده آلت میرسی ❤❤❤

😒😒😒آره تو گفتی و منم باور کردم گوشی نو خریدی میخوای کلاس بذاری تک و توک جواب بدی 😏😏😏 مبارکت ب ...

به خدا ندیدم😍😍😍😍اعلاناتم خیلی زیاد شده چک نکردم اینم اتفاقی دیدم ببخشید😘😘❤️🤗🤗😂😂😂هرچند میدونم شوخیکردی😁😁🤣🤣🤣😂😂 آره قیمت گوشیا خیلللی رفته بالا😔😔😔😔

2738
هیچی سانازجون همه چی هستم غیرازرژیم چکارکنم طاقت گشنگی ندارم

زود زود سر بزن به اینجا انگیزه ات میره بالا بعدم اینکه رژیم روزای اول خیلی سخته خب

می گم فعلا که می تونم نخورم صبر کنم که امروز فسته بعد اگه شروع به خوردن کنم دیگه نمی تونم جلوی خودم ...

نه‌عزیزم‌اشتباهه؛اینطوری‌به‌بدنت‌لطمه‌واردمیکنی؛اگه‌قراره‌چیزی‌حذف‌بشه‌ازنظرطب‌سنتی‌وعده‌ناهار؛شمااگه‌اوایل‌رژیمی‌یاکالری‌شماری‌کن‌یافستتوبا۸۰۰تاببند

2706